EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Emporia İstanbul’un metrekaresi 6 bin 500 TL’den başlıyor

AKS Yapı tarafından İstanbul’un Ümraniye lokasyonunda hayata geçirilen Emporia İstanbul projesinin metrekaresi 6 bin 500 TL’den başlıyor.

AKS Yapı imzasıyla kentsel dönüşüm projesi olarak yükselen Empoira İstanbul projesi toplam 536 daireden meydana geliyor. 12 bin metrekare alan üzerinde kurulan projede 1+1 ve 2+1 tip dairelere yer veriliyor.

4 blok olarak dizayn edilen Emporia İstanbul projesinde dairelerin metrekare birim fiyatı 6 bin 500 TL’den başlıyor. Emporia İstanbul’da daire büyüklükleri 60 metrekare ile 101 metrekare arasında değişiyor.

İstanbul Finans Merkezi'ne sadece 2 dakika mesafede yer alan Emporia İstanbul'da daire sahiplerine rezidans hizmetleri sunulacak. Emporia İstanbul’da teslimler 24 ay sonra yapılacak.

Residence ve home ofis olarak tasarlanan proje, iş merkezlerine ve ana ulaşım yollarına oldukça yakın mesafede inşa ediliyor. Projede daire fiyatları 402 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

Emporia İstanbul projesinde yüzde 40 peşinat karşılığında 24 ay sıfır faiz ya da yüzde 50 peşinatla 36 ay vade farksız taksit imkanı sunuluyor.