Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detayı
EVORA İzmir
2 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı
Nef Basın Ekspres
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Basın Ekspres İstanbul Avrupa / Bağcılar Proje Detayı

Emlak Konut’tan uluslararası alanda önemli atak

Emlak Konut Genel Müdürü Gedikli, Türkiye’yi en iyi şekilde anlatabilecek platformlarda yer almaya özen gösterdiklerini söyledi.

Dışa açılmanın her sektörde olduğu gibi gayrimenkul sektörü için de önemli olduğunu ifade eden Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) Genel Müdürü Hakan Gedikli; “Kendimizi ve ülkemizi en iyi şekilde anlatabileceğimiz platformlarda yer almaya özen gösteriyoruz” dedi.

Yeni Akit’te yer alan habere göre Katar’daki Expo Turkey By Qatar ve Fransa’nın Cannes şehrinde düzenlenen MIPIM fuarına katıldıklarını belirten Hakan Gedikli, bunun yanı sıra Almanya ve Hollanda’da gerçekleşen etkinliklerle oralarda yaşayan vatandaşlarla buluştuklarını ifade etti. Gedikli; “2019’da da Katar’da gerçekleşen Expo Turkey By Qatar, Almanya’nın Düsseldorf şehrinde gerçekleşen Evim Türkiye ve Fransa’nın Cannes şehrinde gerçekleşen MIPIM fuarlarına katıldık. Bu tarz etkinlikler ülkemizin ve firmalarımızın bilinilirliğini artırmak, tanıtımına katkı sağlamak ve yeni bağlantılar kurma anlamında büyük önem taşıyor” ifadelerini kullandı.

Türk vatandaşlığı kazanmak için yapılması gereken doğrudan yatırımın 250 bin dolara çekilmesi gibi yenilikler sayesinde ülke genelinde yabancı ülke vatandaşlarına yapılan konut satışı rakamlarının son döneme göre artış gösterdiğine dikkat çeken Emlak Konut GYO Genel Müdürü Gedikli; “Önümüzdeki süreçte ilginin çok daha yüksek boyutlara taşınacağını beklemekteyiz” diye konuştu.