EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Emlak Konut’tan Halkalı’ya yeni bir proje!

Emlak Konut GYO tarafından İstanbul Avrupa Yakasının iş ve yaşam merkezlerinden Halkalı lokasyonunda yeni bir proje geliyor.

Türkiye’nin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklığı Emlak Konut GYO tarafından Halkalı ‘da yeni bir proje için hazırlıklara başlandı. Proje içerisinde el sanatlarından kadınlar lokaline, gençlik evinden kongre alanına birçok farklı etkinlik alanı yer alacak. Proje için ruhsat alındı!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, İstanbul Avrupa Yakasının dikkat çeken lokasyonlarından Halkalı ’da birçok sosyal ve kültürel etkinlikleri içinde barındıran çok kapsamlı bir proje için kolları sıvadı. Ruhsatı alınan projenin çalışmalarına bile start verdi.

Halkalı’da hayata kazandırılacak Emlak Konut GYO projesinin Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) vasıtası aracılığıyla duyuruldu.
Emlak Konut GYO projesi dahilinde; cami, el sanatları merkezi, hanımlar lokali, gençlik evi, aşevi, kütüphane, sergi alanı, konferans salonu ve 26 adet ticari üniteye yer veriliyor. Projede toplam 34 adet bağımsız birim bulunan Emlak Konut GYO tarafından 21 bin 205 metrekare alan üzerinde inşa edilecek.

Emlak Konut GYO tarafından konuya ilişkin Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yapılan açıklama şöyle;

“Şirketimiz mülkiyetinde bulunan İstanbul ili Küçükçekmece İlçesi Halkalı Mahallesi 859 Ada 2 Sosyal ve Kültürel Tesis Parselinde; Cami, El Sanatları Merkezi, Hanımlar Lokali, Gençlik Evi, Aşevi, Kütüphane, Sergi Alanı, Konferans Salonu ve 26 adet ticari üniteden oluşan toplam 34 adet bağımsız bölüm ile ortak kullanım alanlarına ait Yapı Ruhsatı 03.07.2018 tarihinde alınmıştır.”