EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Emlak Konut’tan 6 projede yüzde 30 indirim fırsatı

Emlak Konut 2018 yılının ilk kampanyasının detaylarını açıkladı. Kampanya dahilindeki altı projeden peşin alımlarda yüzde 30 indirim sağlanıyor.

Türkiye’nin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklığı Emlak Konut GYO konutta seferberlik kapsamında yepyeni bir kampanya daha imza attı. 2018 yılının ilk kampanyasının detaylarını açıklayan Emlak Konut belirlediği 6 projesinde yer alan daireleri peşin alımlarda yüzde 30 indirimli olarak satışa sunuyor.

2018 yılının ilk kampanyasına ‘Yüzde 100 mutluluk için yüzde 30 indirim’ sloganıyla start veren Emlak Konut 6 projesinde yüzde 30 indirim uygulayacak. Ev sahibi olmayı düşünenleri ve yatırım yapmak için Emlak Konut projelerini tercih edenleri sevindiren kampanya kapsamında toplam 6 proje yer alıyor.

Kampanya kapsamında alınan projeler ise, Başkent Emlak Konutları, Kuzey Yakası Ofisleri, Niğde Emlak Konutları, Gebze Emlak Konutları, Nevşehir Emlak Konutları, Esenler Emlak Konutları şeklinde belirlendi.

Yukarıda sıralanan projelerde yer alan dairelerden satın almak isteyenler ‘Yüzde 100 mutluluk için yüzde 30 indirim’ sloganıyla yola çıkan Emlak Konut kampanyası kapsamında peşin ödemelerinde yüzde 30 indirimle daire sahibi olabilecekler.

Darbe girişimi ardından konutta seferberlik başlatan ve oluşabilecek sektör durgunluğunun önüne geçen Emlak Konut daha önceden geliştirdiği projelerinden birinde de 240 aya kadar vade farksız taksitlendirme imkanı ile konut sahibi olmayı kolaylaştırmıştı.

Emlak Konut’un 6 projesinde hayata geçirdiği yüzde 30 indirim kampanyasının da diğer kampanyalarda olduğu gibi büyük ses getirmesi ve sektöre canlılık kazandırması bekleniyor.