EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Emlak Konut Teşvikiye arsa ihalesinin tarihi belli oldu

Emlak Konut GYO tarafından Teşvikiye’de planlanan projenin ihale tarihi belirlendi. İki oturum şeklinde gerçekleşecek ihale 15 Mart 2018’de yapılacak.

Yurdun en büyük gayrimenkul yatırım ortaklığı Emlak Konut GYO (Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı) tarafından sektöre kazandırılacak İstanbul Teşvikiye’deki proje için ihale yapılacak tarih belli oldu. En yüksek teklifi verecek firmanın üstlenici olacağı projede ihale 15 Mart 2018 tarihinde gerçekleşecek.

13 bin 723 metrekare büyüklüğünde geniş bir alana yayılacak olan projede parklar, konutlar ve ticari birimler yer alacak. Türkiye’nin gayrimenkul yatırım ortaklığı alanındaki en büyük kuruluşu Emlak Konut GYO tarafından İstanbul Avrupa Yakasının Teşvikiye lokasyonunda hayata kazandırılacak kapsamlı projenin üstlenici firması ihale ile belirlenecek.

Teşvikiye’de konumlanacak projenin ihalesi 15 Mart 2018 tarihinde yapılacak. Emlak Konut Teşvikiye projesinde park alanları, konutlar ve ticari birimlere yer verilecek. Büyük bir alan üzerinde inşa edilecek olan kapsamlı projede İstanbul Teşvikiye Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi ihaleden çıkan sonuca göre belirlenecek. 15 Mart 2018 tarihinde iki oturum halinde gerçekleştirilecek olan ihaleden en yüksek teklifi vererek ayrılan firma işi üstelenecek.

Toplam konut ve ticaret alanı 13 bin 723 metrekare büyüklüğünde planlanan projede park alanlarının ise 6 bin 954 metrekare büyüklüğünde bir alana sahip olması planlanıyor.

İstanbul Avrupa Yakasının iş ve yaşam merkezi lokasyonlarından biri olan Teşvikiye’de Emlak Konut güvencesiyle hayata geçirilecek olan projede; park alanları, ticari birimler ve konutlara yer verilecek. Kapsamlı projede ihalenin ardından işi üstlenecek firma belli olacak. İki oturumun sonucuna göre işi üstlenen firmanın kısa sürede Emlak Konut GYO’nun büyük Teşvikiye projesi için çalışmalara start vermesi bekleniyor.

Emlak Konut GYO'nun Teşvikiye arsa ihalesi 15 Mart 2018 tarihinde 2 oturum şeklinde gerçekleştirilecek.