EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Emlak Konut GYO'nun yeni genel müdürü Hakan Gedikli!

Yaklaşık 10 yıldır Emlak Konut GYO’nun genel müdürü olan Kurum’un bakanlık görevine başlamasıyla boşalan koltuğuna Hakan Gedikli oturdu.

Türkiye’nin en kapsamlı gayrimenkul yatırım ortaklığı Emlak Konut GYO’nun yaklaşık 10 yıldır genel müdürlüğünü üstlenen Murat Kurum’un Çevre ve Şehircilik Bakanlığı görevine 9 Temmuz 2018 tarihinde başlamasıyla birlikte boşalan Emlak Konut GYO Genel Müdür koltuğuna Hakan Gedikli oturdu.

Emlak Konut GYO yeni genel müdürü Hakan Gedikli’yi kamuoyuna duyurdu. Emlak Konut GYO’nun Genel Müdürlük görevine kimin getirileceği sonunda belli oldu. Şirketten yapılan KAP açıklamasına göre Kurum’dan boşalan genel müdürlük koltuğuna aynı zamanda Emlak Konut Sİpor Kulübü Başkanlığını da yürüten Hakan Gedikli oturdu.

Emlak Konut GYO (Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı) tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yapılan açıklamada Emlak Konut GYO’nun yeni Genel Müdürünün Hakan Gedikli olduğu bildirildi.

Emlak Konut GYO’dan yeni Genel Müdürün Hakan Gedikli olmasına ilişkin Kap’a yapılan açıklama şöyle;

“Yönetim kurulumuzun bugünkü kararlarıyla,

Sn. Murat KURUM'un istifası ile boşalan Genel Müdürlük görevine şirketimizde Genel Müdür Yardımcısı (Teknik) olarak görev yapan Sn.Hakan GEDİKLİ'nin atanmasına, Boşalan Yönetim Kurulu Üyeliğine, TTK.'nun 315.madde 1. fıkrası gereği Sn.Hakan GEDİKLİ'nin ilk genel kurul toplantısının tasvibine sunulmak üzere atanmasına, karar verilmiştir.”

EMLAK KONUT GYO’NUN GENEL MÜDÜRÜ HAKAN GEDİKLİ KİMDİR?

1975 Trabzon doğumlu olan Hakan Gedikli, 1994 yılında Zonguldak Mehmet Çelikel Lisesi'nden mezun. Karadeniz Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Jeodezi ve Fotogrameti bölümenden mezun olan Gedikli 2000-2006 yılları arasında Sultanbeyli Belediyesi'nde çeşitli kademelerde görev yaptı.

Hakan Gedikli 2006-2018 yılları arasında Emlak Konut GYO'da Etüt Proje Müdürü, Emlak ve Planlama Daire Başkanı ve Genel Müdür Yardımcısı olarak görev aldı. Gedikli aynı zamanda 14 yaş altı basketbol branşında çalışmalarını yürüten Emlak Konut Spor Kulübü’nün de başkanı.