Nef Ormantepe
2 Yıl Sonra Teslim
Nef Ormantepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Avenue İstanbul
2 Yıl Sonra Teslim
Avenue İstanbul İstanbul Avrupa / Büyükçekmece 443.000 TL - 1.100.000 TL Proje Detayı
Self İstanbul
1 Yıl Sonra Teslim
Self İstanbul İstanbul Avrupa / Esenyurt Proje Detayı
Sinpaş Finans Şehir
2 Yıl Sonra Teslim
Sinpaş Finans Şehir İstanbul Anadolu / Ümraniye 475.000 TL - 3.000.000 TL Proje Detayı

Emlak Konut GYO'nun tarihi kampanyasına rekor talep geldi

Fetullahçı Terör Örgütü'nün hain darbe girişiminin ekonomiye etkisini ortadan kaldırmak amacıyla Emlak Konut GYO'nun başlattığı kampanyaya rekor talep geldi.

Emlak Konut GYO'nun "tarihinde ilk" olarak lanse ettiği kampanyasına yatırımcıların talebi büyük oldu. 1-31 Ağustos tarihleri arasında geçerli olacak kampanyanın duyurulmasının ardından yatırımcılar soluğu projelerin satış ofislerinde aldı. İlk 3 günde rekor satış rakamlarına ulaşan yüklenici firmalar, kampanyada 600 konut sattı.

Edinilen bilgilere göre, kampanyada yaklaşık 600 konut satıldı. Emlak Konut'la iş yapan yüklenici firmalardan bazıları şu kadar satış yaptı: Teknik Yapı Evora İstanbul ve Evora Denizli projelerinde 100, Artaş İnşaat'ın Avrupa Konutları Başakşehir'de 25, Özkar-Özülke Ortaklığı'nın Bulvar İstanbul projesinde 47, Dağ Mühendislik'in Tual Bahçekent, Tual Adalar ve Bahçekent Flora'da 55 konut ve 10 dükkân, Dap Yapı'nın İstmarina projesinde 14 milyon lira değerinde 17 konut, Makro İnşaat'ın Park Mavera projesinde 71, EYG Grup'un Adım İstanbul ve Evvel İstanbul projelerinde 30, Baş Yapı'nın Karat 34 projesinde 7 konut.

Yüzde 20 indirim fırsatı sunuluyor

Emlak Konut GYO'nun toplam 15 bin konutta geçerli olacak tarihi kampanyası kapsamında, yüzde 20 peşinat ve yüzde 0,70 faiz oranıyla 120 aya kadar vadeyle daire sahibi olmak mümkün. Şirketin diğer kampanyasına göre ise, daha önce Emlak Konut GYO'dan konut ya da ticari ünite alanlar, kalan ödemelerini peşin olarak yaparlarsa yüzde 20 indirim alacaklar.