EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Emlak Konut GYO'nun tarihi kampanyası 4 ay daha uzatıldı

Emlak Konut GYO, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) hain darbe girişimi sonrasında ekonomiye canlılık getirmek amacıyla başlattığı tarihi kampanyasını 4 ay daha uzattı.

Emlak Konut GYO'nun geçtiğimiz ay başlattığı tarihi kampanyasına ilgi büyük oldu. Sabah'ta yer alan habere göre, 31 Ağustos'ta son bulması beklenen kampanya, 31 Aralık'a kadar uzatıldı. Geçmişe dönük borcu olan vatandaşın yüzde 20 indirimle borcunu kapatmak için de kampanya başlatan şirket, tüketiciden gelen yoğun talep nedeniyle süreyi 30 Eylül'e kadar uzattı. Emlak Konut Genel Müdürü Murat Kurum, tarihi kampanyaya yoğun ilgi olduğunu belirterek, "Ülkemizin geleceğine güvenen tüm sektörlerin bu tarz hamleler yapması gerekiyor" diye konuştu.

GYODER de süreyi uzatabilir

Emlak Konut GYO'nun "Ülkemizin yarınlarına güveniyoruz" kampanyasına "Gayrimenkulde güç birliği, daha güçlü Türkiye" kampanyasıyla destek veren GYODER'in de katılmasıyla proje sayısı 86'ya konut sayısı da 56 bine çıkmıştı. GYODER Başkanı Aziz Torun, yaz durgunluğunun olduğu günlerde birçok vatandaşın tatilde olduğundan kampanyadan faydalanamadığı için süreyi uzatmayı düşündüklerini söylemişti.

Kısa sürede rekor satış

25 günde 2 bin 200 bağımsız bölüm satılan Emlak Konut GYO projelerinde 1 milyar 450 milyonluk ciro yapıldı. Kampanyayla yüzde 0.70 faiz oranı ve 120 aya kadar vadeyle ev almak mümkün.