EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Emlak Konut GYO yurtdışındaki vatandaşları ev sahibi yapacak

Emlak Konut GYO ve inşaat sektörü temsilcileri, yurtdışında yaşayan vatandaşlarla bir araya geliyor. Hedef ise vatandaşları ev sahibi yapmak.

Emlak Konut GYO ve inşaat sektörü temsilcileri, yatırımcılar ve yurt dışında yaşayan Türk vatandaşlarıyla Almanya’nın başkenti Berlin’de bir araya geldi. Sabah Gazetesi'nden Seda Tabak'ın haberine göre; buluşmada söz alan Emlak Konut GYO Genel Müdürü Hakan Gedikli, gurbetçilere yatırım fırsatlarını aktardı. Hakan Gedikli, buluşmalar ile birlikte yurt dışında yaşayan Türk vatandaşlarını ev sahibi yapmak istediklerini ifade etti.

HEDEF GURBETÇİLERİ KONUT SAHİBİ YAPMAK

Ülke ekonomisine katkı sağlamak için yeni bir proje geliştiren Emlak Konut GYO, bu kapsamda vatandaşlara ve yatırımcılara yeni fırsatlar sunmayı amaçlıyor.

Hakan Gedikli, Emlak Konut GYO olarak 65 yıldır planlı, nitelikli şehircilik anlayışıyla vatandaşları yaşanabilir alanlarda ev sahibi yapmaya devam ettiklerini ifade etti. Yurtdışında yapılan buluşmalarla Avrupa’da yaşayan vatandaşlarla buluştuklarını ifade eden Gedikli; “Burada bulunma sebebimiz vatandaşlarımızı Emlak Konut güvencesiyle konut sahibi yapabilmek ve fırsatları anlatabilmek” dedi.

YATIRIMINIZIN ADRESİ VATANINIZ OLSUN

Yatırımcılara “yatırımınızın adresi vatanınız olsun” çağrısında bulunan Hakan Gedikli, Emlak Konut olarak sektörün diğer kuruluşlarıyla beraber yurtdışında yaşayan vatandaşlarımıza ulaşmak istediklerini ifade etti.

Yurtdışında çalışan ve üreten vatandaşların kendi ülkelerinde yatırımlarını gayrimenkulde değerlendirmeleri ülke ekonomisine destek olma anlamında büyük bir önem taşıdığını ifade eden Hakan Gedikli; “Bunun için vatandaşlarımıza ‘Yatırımınızın adresi vatanınız olsun’ diyoruz. Yurtdışında yaşayan vatandaşlarımızın milli ekonomiye katkı vereceğini olan inancımız tam” ifadelerini kullandı.