EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Emlak Konut GYO konutta vadeyi 240 aya çıkarıyor

15 Temmuz sonrasında olası bir ekonomik krizi önlemek ve ülke ekonomisini iyileştirmek için kampanyalar düzenleyen Emlak Konut GYO'dan yeni bir kampanya daha geliyor.

İnşaat sektörünün öncü şirketlerinden Emlak Konut GYO, yeni kampanyası için çalışmalara başladı. 15 Temmuz sonrasında başlattığı 'Ülkemizin Yarınlarına Güveniyoruz' kampanyasıyla hem sektöre hem de ekonomiye can suyu veren şirket, bu hareketliliğin 2017'de de devam etmesi için yeni bir seferberlik başlatma kararı aldı.

Kampanyanın detayları açıklanmadı

Sektör temsilcilerini Ataşehir'deki Emlak Konut GYO Genel Müdürlüğü'nde bir araya getiren Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum, toplantıda yapılacak yeni kampanya için inşaatın patronlarıyla görüş alışverişinde bulundu. Türkiye'nin önemli inşaat şirketlerinden 50'den fazla müteaahitin katıldığı toplantıda önemli kararlar alındı. Bu görüşme kapsamında, Emlak Konut GYO'nun yeni kampanyasına dahil olacak konutların 0,70 faiz oranıyla 240 ay vade ile satışa sunulması kararlaştırıldı. Faiz oranları hakkında bankalarla görüşme yapılmasının gerekli olduğunun da konuşulduğu toplantını detaylarının önümüzdeki günlerde basınla paylaşılması bekleniyor.

Şubat ayında başlayacak

15 Temmuz hain darbe girişimi sonrasında elini taşın altına koyan gayrimenkul sektörü, Emlak Konut GYO öncülüğünde bir dizi kampanya başlatmış, faizleri 0.70'e kadar indirmişti. Şubat ayında başlaması beklenen yeni kampanya hakkında bilgi veren Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum, 15 Temmuz sonrası başlatılan kampanyanın çok başarılı olduğunu, bu kampanya sonrasında 'Acaba daha neler yapabiliriz' diye düşünmeye başladıklarını belirterek, "Bunun için sektör temsilcileriyle bir araya geldik, 'faiz oranını daha da düşürüp, vadeyi uzatacak bir kampanya hazırlayalım' dedik. Şu anda detaylar bankalarla konuşuluyor" dedi.