EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Emlak Konut GYO bahar kampanyasını 20 Haziran’a uzattı

Türkiye’nin en büyük gayrimenkul platformu Emlak Konut GYO tarafından geliştirilen konutta bahar kampanyasının süresi 20 Haziran’a uzatıldı.

Konut sektörünün lider isimlerinden Emlak Konut GYO tarafından geliştirilen konutta bahar kampanyasının süresi 20 Haziran 2018 tarihine kadar uzatıldı. Kampanya kapsamında toplam 50 adet projeye yer veriliyor. Belirlenen 50 projeden birinden konut satın almak ya da ticari birim sahibi olmak isteyen alıcılara indirimli ödeme imkânı tanınıyor.

Kampanya kapsamına sadece yeni alınacak gayrimenkul değerler dahil değil. Yeni alınacak konut ve iş yerlerinin yanı sıra 30 Haziran 2017 tarihinden önce satın alınan konut ve iş yerlerini de kapsıyor. Satın alınan fakat ödemesi devam eden belirlenen tarihten önce alınan konut ve iş yerlerinde de peşin ödemelerde indirim imkânı sunuluyor.

Banka kredili satışlar dışında alıcılar borcunun tamamını ya da en az yüzde 25’ini kapatması durumumda indirim fırsatı yakalıyor.
Kampanyadan yararlanmak isteyen tüketicilerin şirkete yazılı istek de bulunması şart koşuluyor. 18 Nisan 2018 tarihinde start alan Emlak Konut Peşin Ödeme İndirimi 20 Haziran 2018 tarihinde sona erecek. Satın aldıkları konut ya da iş yerlerinde borcunun bir kısmını ya da tamamını kapatmak isteyen alıcıların site yönetimine ait ödenmemiş olan aidat, sigorta, emlak vergisi gibi borçlarını başvurularını gerçekleştirmeden önceden kapatmış olmaları da gerekiyor.

Emlak Konut Bahar Kampanyası 2018 kapsamındaki 50 konut projesi ise şu şekilde sıralanıyor:

Dream City Çerkezköy, Dumankaya Miks, Emlak Konut Başakşehir Evleri 1, 2, 3 ve 4, Emlak Konut Ispartakule Evleri, Emlak Konut Ispartakule Evleri 2, Emlak Knout Mavişehir Evleri, Emlak Konut Pelikan Sitesi, Ergene Vadisi, Etmesgut ticari üniteler, Evora İstanbul 1., 2. Bölge, Gebze Emlak Konutları 1 ve 2, 1stanbul, Ağaoğlu My World, Ağaoğlu My World Europe, Elemdağ Emlak Konutları, Ataşehir ticari üniteler, Ayazma Emlak Konutları, Bahçekent Emlak Konutları 1, Bahçekent Emlak Konutları 2, Bahçekent Emlak Konutları 3, Burgazkent, Gebze Sosyal Tesis, Kent Plus Mimarsinan, Körfezken 1 ve 2, Körfezkent 3. Ve 4.etap, My Towerland, Nidakule Ataşehir, Novus Residence, Park Yaşam Mavişehir, Selimpaşa Emlak Konutları, Soyak Mavişehir, Soyak Park Aparts, Spradon Quartz, Stüdyo 24, Sultanbeyli Emlak Konutları, Şehirzar Konakları, Tuzla Emlak Konutları 1 ve 2, Unikonut, Yıldızkent 2, Yıldızkent 3, Misstanbul Evleri.