EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Emlak Konut, bünyesinde bulunan 79 taşınmazı açık artırmayla satacak

Emlak Konut GYO'nun Kayaşehir ve Bahçekent bölgelerinde konumlandırdığı iki projesinde yer alan 79 konut açık artırmayla satışa çıkacak.

Turyap tarafından gerçekleştirilecek olan müzayedede, Emlak Konut Başakşehir Evleri ve Bahçekent Emlak Konutları'nda en çok talep gören 79 konutun tamamının satılacağı tahmin ediliyor. Müzayede, 28 Şubat 2017 Salı günü saat 13.30'da Akbatı Karşısı-Esenyurt/ Nidya Hotel'de düzenlenecek. Başakşehir Kayabaşı'nda 40, Bahçekent'te ise 39 konut için teklif alınacağı açık artırmada fiyatlar 176 bin TL'den başlıyor.

Mülk sahiplerine farklı yaşam alanları sunan proje inşaatı süren Türkiye'nin ve Avrupa'nın en büyük şehir hastanesi ile botanik bahçenin arasında yer alıyor. Kanal İstanbul güzergahında, yakın zamanda açılmış olan 3. Köprü bağlantısı, yapımı devam eden 3. Havalimanı'na yakınlığı ile sahiplerine katma değer sağlıyor. Yüz futbol sahası büyüklüğündeki Botanik Park'a komşu olan daireler doğayla iç içe konforlu bir yaşam avantajı sağlıyor.

Bahçekent'i çekici kılan Hayat Park; Bahçekent-Hayat Park içindeki gölet ve yeşil alanlarıyla dikkat çekiyor. Hayat Park Meydan'ın içerisinde; çok amaçlı spor tesisleri, botanik bahçeler, biyolojik gölet, çocuk oyun köyleri, piknik alanları ve yeşil enerjili otopark ve okullar gibi pek çok olanağı bir arada bulmak mümkün. Bahçekent'te yaşayanlar bulundukları bölgeden çıkmadan çalışmanın, eğitim görmenin ve sağlık hizmetlerinden yararlanmanın keyfini sürüyor. 3. Havalimanı, 3. Köprü güzergahında olan proje TEM, E-5 ve Kuzey Marmara Otoyolu ile ulaşım kolaylığı sağlıyor.

5 bin TL ön ödemeyle açık artırmaya katılabiliyor

İstanbul Avrupa Yakası'nın cazibe merkezi olmaya başlayan Başakşehir'de açık artırmaya çıkan konutlar hemen teslim ediliyor. 5 bin TL'den başlayan teminatla açık artırmaya katılmanın ardından bir ay sonra yüzde 25'i, kalan ödeme de üç ay içinde nakit veya alıcının dilediği bankadan konut kredisi kullanması ile ödenebiliniyor. Teminat bedelleri şartnamede belirtilen tutarlarda ilgili Turyap hesabına 28 Şubat 2017 tarihine kadar nakit olarak yatırılıyor.