Keleş Center Airport
3 Ay Sonra Teslim
Keleş Center Airport İstanbul Avrupa / Küçükçekmece 440.000 TL - 1.400.000 TL Proje Detayı
Nef Çamlıtepe
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Çamlıtepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Babacan Port Royal
Hemen Teslim
Babacan Port Royal İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

Emlak Konut Bizim Mahalle MIPIM 2018’de büyük ilgi gördü

Dünyanın en kapsamlı gayrimenkul fuarlarından MIPIM 2018’de tanıtılan Emlak Konut GYO projesi Bizim Mahalle yabancı yatırımcıdan yoğun ilgi gördü.

Türkiye’nin ve dünyanın en önemli gayrimenkul ve konut sektörü fuarlarından bir tanesi olarak dikkat çeken MIPIM her yıl sektörün önemli temsilcilerini ve yatırımcıları bir araya getiriyor. MIPIM 2018 Fuarı’na katılan Türkiye’nin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklığı Emlak Konut GYO yabancı yatırımcılarla bir araya gelerek Türkiye’deki yatırım fırsatlarını anlattı.

Gayrimenkul sektörünün en önemli fuarlarından biri olan MIPIM 2018’e katılan Emlak Konut GYO Yönetim Kurulu Başkanı Ertan Yetim hem fuar hakkında değerlendirmelerde bulundu hem de Bizim Mahalle projesini yabacı yatırımcılara tanıttı.

Türkiye’deki yatırım olanaklarını yabancı yatırımcılara anlatan Yetim, MIPIM Fuarı’nın sektör temsilcileri ve sektöre yatırım yapanları bir araya getirmesi açısından çok önemli olduğunu bu tip organizasyonların en önemli işlevinin ‘sürdürülebilir tanıtım’ olduğuna vurgu yaptı.

Emlak Konut Yönetim Kurulu başkanı Yetim yabancı yatırımcılara yapılan konut satışlarının yüzde 22 oranında artış gösterdiğini hatırlattığı konuşmasında Emlak Konut GYO tarafından hayata kazandırılan Bizim Mahalle projesine de değindi.

Fuar kapsamında yabancı yatırımcılara tanıtılan ve büyük ilgi gören Bizim Mahalle projesi Emlak Konut GYO güvencesiyle İstanbul Avrupa

Yakasının en çok tercih edilen ilçelerinden biri olan Küçükçekmece sınırlarında hayata kazandırılıyor. Proje mahalle konseptinde eski günlerin sıcaklığında tasarlandı.

Ticari ünitelere ve konutlara yer verilen proje toplam 6 bin bağımsız birimden meydana geliyor.

MIPIM 2018 kapsamında tanıtımı gerçekleştirilen dikkat çeken proje Bizim Mahalle yabancı yatırımcıdan yoğun ilgi gördü.