EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Emlak Konut, 3 yeni projeyi satışa sunmaya hazırlanıyor

Emlak Konut GYO, yaklaşık 5 bin konutluk 3 projeyi satışa çıkarmaya hazırlanıyor. Bunlar Galatasaray’ın Riva arazisindeki projesi ile Halkalı ve İzmir’deki projeler.

Emlak Konut GYO Genel Müdür Hakan Gedikli, 3 projeyi yakında satışa çıkaracaklarını açıkladı. Üç proje toplamda yaklaşık 5 bin konuta denk geliyor.

BİR HAFTA İÇERİSİNDE BİN 500 KONUT SATILDI

Hakan Gedikli, “Türkiye için Kazanç Vakti” sloganıyla başlatılan konut kampanyasına yoğun ilgi geldiğini söyledi. Kampanyanın başladığı ilk bir hafta içerisinde bin 500 konutun satışı gerçekleşti. Kampanya kapsamında fiyatlarda yüzde 10 indirim ve yüzde 10 peşinatla konut sahibi olma imkanı sunuluyor. Kalan bedel için ise 120 ay, 0.98 faiz oranı imkanı sunuluyor.

SATIŞA ÇIKACAK PROJELER BELLİ OLDU

Yeni Şafak Gazetesi’nden Emine Açar'ın haberine göre bu yıl içinde yeni ihale yapmayacaklarını belirten Hakan Gedikli, ancak yaklaşık 5 bin konuta denk gelen üç projeyi yakında satışa çıkaracaklarını açıkladı. Gedikli, bu projeler arasında Galatasaray’ın Riva arazisindeki projesi ile Halkalı ve İzmir’deki projelerin yer aldığını belirtti.

DURAN ŞANTİYEMİZ YOK, GECİKME BEKLEMİYORUZ

Hasılat paylaşım modeliyle iş yaptıkları firmalarda sorun olmadığının altını çizen Gedikli, duran şantiye olmadığını belirtti. “Projelerin teslim tarihinde bir gecikme beklemiyoruz” ifadelerini kullandı.

EMLAK KONUT GYO YURT DIŞINA TEMSİLCİLİK AÇMAYA HAZIRLANIYOR

Emlak Konut GYO’nun yurtdışına açılma planlarından bahseden Hakan Gedikli, bunun için çalışmalara başladıklarını belirtti. Yurtdışına açılarak hareket kabiliyetini artırmayı amaçlarını söyleyen Gedikli, “Satış ve temsilcilik üzerine bir ofis açacağız. Bunun hangi ülkede olacağı konusunu araştırıyoruz. Ayrıca yurt dışı fuarlarına katılımı sürdüreceğiz” dedi.