EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Eminevim ’den asker ve polislere özel indirim kampanyası

Alt ve orta gelirli vatandaşları bütçelerine göre konut ve otomobil sahibi yapan Eminevim Polis Haftası’na özel asker ve polislere indirim uygulayacak.

Türkiye’nin dayanışma yöntemi ile uygun fiyatlarla konut ve otomobil sahibi yapan Eminevim Polis Haftası’na özel bir kampanya geliştirdi. Eminevim tarafından geliştirilen kampanya kapsamında Polis Haftası’nda konut veya otomobil sahibi olmak isteyenlere indirim uygulanacak.

Polis Haftası’na özel olarak geliştirilen indirim kampanyası hakkında detaylı bilgi veren Emin Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Emin Üstün, alt ve orta gelir sınıfındaki vatandaşların uygun bir şekilde konut ve otomobil sahibi olabilmesi için bir sistem hayata kazandırdıklarını ve Polis Haftası kapsamında polis ve askerlere özel indirim kampanyası başlattıklarını duyurdu.

Eminevim tarafından Polis Haftası’na özel polis ve askerlere yönelik indirim kampanyası hakkında önemli bilgilendirmelerde bulunan Emin Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Emin Üstün, “Uyguladığımız sistem, dayanışma ve güvene dayalı finansman sistemidir. Biz 27 yılı aşan tecrübemizle, müşteri odaklı hizmetimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Bizlerin can ve mal güvenliği için fedakârca çalışan özveri dolu asker ve polis kardeşlerimiz için başlattığımız kısa süreli kampanyamızda yüzde 10 peşinata kadar yüzde 10 organizasyon indirimi, yüzde 10 üzeri peşinata ise yüzde 20 organizasyon indirimi uygulayacağız. Ayrıca 10 aya yakın erken teslimat fırsatı sunuyoruz” dedi.

El ele alt ve orta gelirli vatandaşların uygun koşullarda konut ve otomobil sahibi olması için çaba gösteren Eminevim sistemi sayesinde binlerce dar ve orta gelirli vatandaş konut ve otomobil sahibi olmaya devam ediyor.

Emin Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Emin Üstün, bu sistem sayesinde isteyen herkesin kendi bütçesine uygun bir şekilde ev ve otomobil sahibi olabileceğini ve Polis Haftasına özel asker ve polislere indirimli konut ve otomobil satın almalarını sağlayacaklarını ifade etti.