Keleş Center Airport
3 Ay Sonra Teslim
Keleş Center Airport İstanbul Avrupa / Küçükçekmece 440.000 TL - 1.400.000 TL Proje Detayı
Nef Çamlıtepe
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Çamlıtepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Babacan Port Royal
Hemen Teslim
Babacan Port Royal İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

Emina Sandal’dan aile evine 2 milyon 360 bin TL’lik tadilat

Emina Jahovic Sandal ailesinden kalan Sırbistan'daki 230 bin TL değerindeki konut için 2 milyon 360 bin TL'lik tadilat yaptırdı. Evin içinde spa bile var!

Eşi Mustafa Sandal ile olan 10 yıllık evliliklerini bitirme kararı alan Emina Jahovic Sandal ülkesi Sırbistan’da baba evine yaptırdığı 2 milyon 360 bin TL’lik tadilat ile gündeme geldi.

Uzun süredir ünlü şarkıcı Mustafa Sandal ile olan 10 yıllık evliliğinde meydana gelen çatırdamalar ve sonunda alınan boşanma kararıyla sürekli adından bahsedilen Emina Jahovic Sandal bu kez de memleketi Sırbistan’ın Novi Pazar şehrinde yer alan baba evine yaptırdığı 2 milyon 360 bin TL değerindeki tadilat ile gündeme geldi.

Türkiye’de küçük bir Anadolu kasabasından farksız olan Sırbistan’ın Novi Pazar kentinde bulunan baba evine yapılan tadilatın aşırılığı dikkatlerden kaçmadı. Ailesinden kalan ev için hiçbir masraftan kaçmayan Emina Sandal sıradan müstakil bir evi adeta bir köşke çevirdi.

Aile yadigarı evin içinde çocukları için büyük bir oyun alanı, spa ve yüzme havuzu yaptıran Emina Sandal aile yadigarı evi yeniden yaratmak için 500 bin euroyu gözden çıkardı. Sırbistan’ın Novi Pazar kentinde yer alan dairelerin ortalama fiyatı ise sadece 50 bin Euro. Bölgedeki değeri en fazla 230 bin TL olan bir ev için 2 milyon 360 bin TL’lik bir harcama yapan Emina Sandal bu sefer de bu harcamayla gündemde yer alıyor.

Mustafa Sandal ile olan 10 yıllık evliliğini bitirme aşamasındaki Emina Jahovic Sandal kısa bir süre önce kendi memleketi Sırbistan’a giderek Novi Pazar şehrinde yer alan aile yadigarı evi sıradan müstakil bir evden bir malikaneye çevirdi. Hiçbir masraftan kaçınmayan ve içini lüks özelliklerle donattıran Emina Sandal çocuklarının keyifli vakit geçirebilmesi için büyük bir oyun alanı, yüzme havuzu ve spa yaptırdı. Emina Sandal tüm bunlar için 500 bin Euro ödedi. Novi Pazar kentinde ev fiyatlarındaki ortalama rakam ise sadece 50 bin Euro civarında.

Sadece 90 bin kişinin yaşadığı Novi Pazar şehri, Türkiye’de yer alan klasik bir Anadolu şehrindeki herhangi bir yerden farksız bir görüntüye ve donanıma sahip. Novi Pazar şehri konut fiyatlarının ortalamaya göre çok yüksek olmadığı ve fazla lüks yapıların olmadığı bir şehir.