EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Emaar Square'de teslimler başladı

Emaar imzasıyla Çamlıca'da yükselen Emaar Square'de yaşamın kapıları aralanıyor. Projede yer alan residence dairelerin teslimlerine başlandı.

Alışveriş merkezi, otel, ofis ve konutlardan oluşan bir karma proje olarak Çamlıca’da 66 bin metrekarelik alan üzerinde inşa edilen Emaar Square’de yaşam başlıyor. Geleneksel apartman konseptinde tasarlanan Emaar Square Residence sakinleri evlerine taşınmaya başladı.

2,3 milyar dolar yatırım bedeliyle hayata geçirilen Emaar Square Residence’ta yer alan daireler özellikle geniş metrekarelerde yaşamak isteyen, kapalı mutfak tercihi olan çocuklu ailelere hitap ediyor. 5-14 kat arasında değişen daha alçak katlı dört ayrı binadan oluşan Emaar Square Residences'da konutların dış cepheleri de aynı çizgi paralelinde Nişantaşı, Bağdat Caddesi gibi İstanbul'un geleneksel semtlerinin dokularını taşıyor.

1+1’den 1+4’e kadar farklı daire ve penthouse seçeneklerinin olduğu Emaar Square Residence’ta toplamda 420 ünite yer alıyor. Sosyal kulüp, açık ve kapalı havuz, çocuk kulübü, çocuk havuzu, fitness stüdyoları ve spor salonu ile bir ailenin ihtiyaç duyduğu konfor Emaar Square Residence’ta sunuluyor.