EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Emaar Square Mall, Çamlıca’da açılıyor

Gayrimenkul geliştirme şirketi Emaar Properties’in Çamlıca’da inşa ettiği Emaar Square Mall, Nisan ayında kapılarını ziyaretçilere açıyor.

Dünyanın en büyük alışveriş ve eğlence merkezlerinden The Dubai Mall’a imza atan gayrimenkul geliştirme şirketi Emaar Properties, İstanbul Çamlıca’da inşa ettiği Emaar Square Mall’ın kapılarını Nisan’da açıyor. Yaşam ve alışveriş merkezi olan bu proje, dakikada yaklaşık 100 kişiyi ağırlayacak.

Turist oranı yüzde 10 hedefleniyor

Konuya ilişkin değerlendirmelerde bulunan Emar Square Mall’ın Türkiye CEO’su Cenk Arson, Emaar deneyimini kullanarak Türkiye’ye yeni bir turizm potansiyeli kazandırmak istediklerini belirterek, AVM ziyaretçileri arasında turistlerin oranını yüzde 10 seviyesine yükseltmek istediklerini vurguladı.

Emaar Türkiye Kıdemli Direktörü Arzu Uludağ Elazığ ise bu hedefe ulaşmak için güçlü dayanakları olduğunu ifade ederek şunları söyledi: “Öncelikle birlikte yola çıktığımız markaların gücünden güç alıyoruz. Ve tabiiki Emaar’ın yarattığı ve müşteri deneyimini temel alan iş modelini kullanıyoruz. Teknoloji yatırımlarımız sayesinde, Emaar’ın 125 milyon uluslararası AVM müşterisinin alışveriş alışkanlıklarını izleyebiliyoruz. Tercih ve beklentilerini çok iyi bildiğimiz bu kitleye yönelik özel fırsatlar tasarlıyoruz. Yılboyu devam eden yoğun bir etkinlik programı sunacağız. Yalnız Türkiye’de değil, dünyada kutlanan özel günleri kapsayan fırsat ve programlar yaratacağız. Acenteler, oteller ve hava yolu şirketleriyle birlikte kampanyalar düzenleyecek, İstanbul için yurt dışında tanıtım kampanyaları yapacağız” dedi.

Lüks markalara ev sahipliği yapacak

Emaar Square Mall, Türkiye’ye ilk defa gelen lüks markaların yanısıra sosyalleşmek, dinlenmek, eğlenmek veya ailesiyle birlikte iyi vakit geçirmek isteyen herkesi tek mekanda buluşturmaya hazırlanıyor. Projede 2 bin 400 koltuk kapasiteli çok katlı sinema, akvaryum ve sualtı hayvanat bahçesi, seyir terası, eğlence alanları, 100’den fazla restoran ve kafe, geleneksel Türk pazarı ve moda merkezi bulunacak.