EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Elysium Soul Beyoğlu'nda fiyatlar 588 bin 750 TL'den başlıyor

Ofton İnşaat'ın İstanbul kalbi Beyoğlu'nda inşa ettiği Elysium Soul Beyoğlu projesinde satışlar avantajlı fiyatlar ve uygun ödeme koşullarıyla devam ediyor.

"Elysium" markalı projeleriyle yatırımcılarına iyi bir yatırım ve konforlu bir yaşamın kapılarını aralayan Ofton İnşaat'ın Elysium Soul Beyoğlu projesinde satışlar tüm hızıyla devam ediyor. Teslimlerine Aralık ayında başlanacak olan projede alanları 54 metrekare ile 202 metrekare arasında değişen stüdyo, 1+1 ve 2+1 tipinde daireler bulunuyor. İki bloktan meydana gelen projede toplam 225 dairenin bulunuyor.

Tamamlandığında yüzde 50 oranında prim yapması beklenen projeden daire sahibi olmak isteyenler 36 ay vade farksız taksit fırsatından yararlanabiliyor. Daire fiyatlarının 588 bin 750 TL'den başladığı Elysium Soul Beyoğlu projesinde KDV'nin yüzde 17'sini Ofton ödüyor.

Taksim'e 3, Nişantaşı'na 5 dakika mesafede olmasının yanı sıra Beşiktaş-Bomonti Tüneli ile metro ve çevreyoluna da kolay ulaşım imkanı sunan Elysium Soul Beyoğlu'nun bulunduğu lokasyonu değerlendiren Ofton İnşaat Yönetim Kurulu Eş Başkanı İsmail Hakkı Altun, "Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan’ın da söylediği gibi Dolapdere İstanbul’un parlayan bulvarı. Burada çok sayıda nitelikli proje, sanat galerisi ve otel bulunuyor. Gün geçtikçe değerlenen, ismi Cihangir ve Karaköy’le anılan Dolapdere önümüzdeki yıllarda herkesin yer almak istediği bir bölge olacak. Burada yatırım yapan kısa vadede yüksek kazanç elde edecek" dedi.