EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Elysium Premier Bodrum'da lüksün tanımı baştan yazılıyor

Türkiye'nin tatil ve turizm cenneti Bodrum'da Ofton İnşaat kalitesiyle yükselen Elysium Premier Bodrum projesinde daire fiyatları 2 milyon 350 bin eurodan start veriyor.

3 katlı 8 adet lüks özelliklerle donatılmış villa seçeneğine yer verilen Ofton inşaat imzalı Elysium Premier konut projesi Türkiye'nin en gözde kentlerinden Muğla'nın tatil ve turizm cenneti ilçesi Bodrum'da yükseliyor. Bodrum'da sektöre kazandırılan Elysium Premier Bodrum projesinde tükseticiye fiyatları 2 milyon 350 bin eurodan start veren toplam 8 tane 7+1 planında 3 katlı villa seçenekleri sunuluyor.

Lüksün tanımının baştan yazıldığı projede yer alan 7+1 kat planında 3 katlı konakların büyüklükleri ise brüt 818 metrekare büyüklüğünde. Villaların net büyüklüğü ise 716 metrekare olarak tasarlanıyor. Geniş, konforlu ve son derece lüks özelliklerle donatılmış konakların her birinin bahçesinde bir adet de yüzme havuzu bulunuyor. Yetişkin yüzme havuzuna her konakta yer verilen projede konut fiyatları 2 milyon 350 bin eurodan başlangıç gösteriyor. Projede yer alan konaklardan birine sahip olmak isteyenlere farklı ödeme alternatifleri sunuluyor.

Lüks ve konforlu daire seçenekleri ile tüketicinin karşısına çıkan Elysium Premier Bodrum projesinde büyüklükleri brüt 816 metrekare ve net 716 metrekare olacak şekilde tasarlanan 7+1 kat planında 3 katlı lüks konak seçenekleri yer alıyor.

Gayrimenkul nitelikli isimlerinden Ofton İnşaat kalitesiyle prestijli bir konumda yaşama kazandırılan Elysium Premier Bodrum projesi 6 bin 247 metrekare alan üzerinde konumlandırılan toplam 8 adet konak seçeneğinden meydana geliyor.

Muğla'nın doğa harikası özelliklerle donatılmış tatil cenneti ilçelerinden Bodrum’da yükselen proje merkezi konumuyla da beğeni topluyor. Bodrum ilçe merkezine sadece 1 kilometre uzaklıkta yer alan Elysium Premium Bodrum projesi AVM ve marketlere yürüme uzaklığında, yat limanı ve sahil bölümüne 1,4 kilometre uzaklıkta ve özel hastane ile devlet hastanelerine de sadece 500 metrelik bir uzaklıkta yer alıyor.

Lüks özellikleri ile dikkat çeken Elysium Premium Bodrum projesinde yer alan konaklarda doğal taş, mermer, alüminyum, çelik ve masif ahşap gibi geleneksel ya da çağdaş dokular bir arada kullanılarak eşsiz bir mimari tasarım örneğine imza atılıyor.

Lüksü yeniden tanımlayan Ofton İnşaat Elysium Premier Bodrum projesinde;

• Sinema
• Yüzme havuzu
• Sauna
• Fitness salonu
• Yürüyüş alanları
• Güvenlik
• Otopark
• Yeşil alan
• Güneşlenme alanları yer alıyor.