EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Elysium Premier Bodrum'da 7+1 villa seçenekleri 2 milyon 350 bin eurodan start alıyor

Ofton İnşaat tarafından Bodrum’un merkezine 1 km uzaklıkta sektöre kazandırılan Elysium Premier projesinde villa seçenekleri 2 milyon 350 bin eurodan başlıyor.

Ofton İnşaat kalitesi ve güvencesiyle Bodrum’un merkezine 1 km uzaklıkta sektöre kazandırılan Elysium Premier projesinde villa seçenekleri 2 milyon 350 bin eurodan start veriyor.

Muğla’nın Bodrum ilçesinde Ofton İnşaat tarafından hayata geçirilen Elysium Premier projesi 6 bin 247 metrekare alan üzerinde yükseliyor. 8 adet farklı konaktan meydana gelen projede 7+1 kat planında daire seçeneklerine yer veriliyor. Projedeki villa seçeneklerinin büyüklükleri ise brüt 816 metrekare, net 716 metrekare büyüklüğünde tasarlanıyor.

3 katlı villa seçeneklerinden meydana gelen Elysium Premier konut projesinde tüketicinin beğenisine sunulan 7+1 3 katlı villa seçeneklerinin her birinde kendine ait bir yüzme havuzu bulunuyor. Eksiksiz bir şekilde anahtar teslimlerinin yapıldığı Ofton İnşaat Elysium Premier projesinde daire fiyatları ise 2 milyon 350 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

Tatil ve turizm cenneti Bodrum’un merkezine sadece 1 kilometre uzaklıkta yer alan Elysium Premier Bodrum projesinin yakınında alışveriş merkezleri ve marketler bulunuyor. Yat limanı ve Bodrum sahiline 1,4 kilometre uzaklıkta konumlandırılan proje özel ve devlet hastanelerine ise sadece 500 metrelik bir uzaklıkta konumlanıyor.

Hem geleneksel hem de modern ögeler ile tasarlanan proje mimari detayları ile adeta göz kamaştırıyor. Sunduğu nitelikli özellikler ile de dikkat çekmeyi projenin mimarisinde doğal taş, mermer, alüminyum, çelik ve masif ahşap gibi geleneksel ve çağdaş dokular bir arada tasarlandı.

Ofton İnşaat Elysium Premier Bodrum projesinde yer alan sosyal olanaklar ise şu şekilde sıralanıyor:

• Sinema
• Yüzme havuzu
• Sauna
• Fitness salonu
• Yürüyüş alanları
• Güvenlik
• Otopark
• Yeşil alan
• Güneşlenme alanları