EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Elysium Es Beykoz'da lansman fiyatlarıyla satışlar devam ediyor

Ofton İnşaat'ın Beykoz'da konumlandırdığı projesi Elysium Es Beykoz'da metrekare birim fiyatları 9 bin TL'den başlangıç gösteriyor.

"Elysium" serisine bir yenisini daha ekleyen Ofton İnşaat, serinin en yeni halkası Elysium Es Beykoz'u 2016'nın son çeyreğinde satışa çıkardı. Anadolu Yakası'nın iş ve yaşam merkezi Kavacık'ta 4 bin 546 metrekarelik arazi üzerinde yükselen Elysium Es Beykoz satışa çıktığı günden bu yana yatırımcıların yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Toplamda 100 konutun yer aldığı projede alanları 80 metrekare ile 227 metrekare arasında değişen 1+1 ve 2+1 tipinde konutlara yer veriliyor. Nisan 2018'de teslimlerine başlanacak olan Elysium Es Beykoz projesi tamamlandığında metrekare birim fiyatlarının 17 bin TL'ye ulaşması bekleniyor. Daire fiyatlarının 9 bin TL'den başladığı projede dubleks daireler de yer alıyor.

55 milyon 100 bin TL yatırımla hayata geçirilen Elysium Es Beykoz projesi 7 katlı tek bloktan meydana geliyor. 60 aya kadar sıfır faizin uygulandığı projeden yüzde 5 peşinatla konut sahibi oluanbiliyor. Elysium Es Beykoz, Kavacık'a 2,5 kilometre, Beykoz iskelesine 3 kilometre, Etiler'e 9,5 kilometre, Nişantaşı'na 15 kiometre, Bağdat Caddesi'ne ise 21 kilometre mesafede bulunuyor.