EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Elysium Elit Koşuyolu'nda teslim yaklaşıyor

Satış ve inşaat sürecinin tüm hızıyla devam ettiği Elysium Elit Koşuyolu'nda teslimler yaklaşıyor. Projede yer alan ticari birimler yatırımcılardan büyük ilgi görüyor.

Ofton İnşaat imzasıyla İstanbul'un en değerli lokasyonlarından Koşuyolu'nda hayata geçirilen Elysium elit Koşuyolu projesi yıl sonunda teslim edilmeye hazırlanıyor. Dairelerin yanı sıra 15 adet bağımsız bölümün de yer aldığı Elysium Elit Koşuyolu projesi bölgedeki A Plus marka alışveriş ihtiyacını karşılamaya hazırlanıyor.

İnşaat ve satış süreci tüm hızıyla devam eden Elysium Elit Koşuyolu'nun altında yer alan, toplam 6 bin 500 metrekare satılabilir ve kiralanabilir alana sahip olan butik alışveriş merkezi; market, gıda, tekstil ve cafe alanlarında faaliyet gösteren A plus markaların merceği altına girdi. Profesyonel bir yönetim tarafından işletilecek olan ticari alanlar için kapalı otopark ve vale hizmeti de verilecek.

Lokasyonuyla dikkat çekiyor

Elysium Elit Koşuyolu; Boğaziçi Köprüsü, Marmaray, metro ve deniz otobüslerine yakınlığıyla dikkat çekiyor. Mahalle sıcaklığında lüks bir yaşam ayrıcalığı sunan proje 6 bin 276 metrekarelik alan üzerinde konumlandırılıyor. 2 blokta 86 daireden oluşan projenin A bloğunda 197 metrekarelik 3.5+1 ve 254 metrekarelik 4.5+1 konut seçenekleri ve 2 adet 433 metrekarelik dubleks daire bulunuyor.

Projenin B bloğunda ise 67 metrekarelik 1+1 ve 106 metrekarelik 2+1 konut seçenekleri yer alıyor. Home ofis olarak kullanılabilen bu dairelerde 182 ve 187 metrekarelik 2 adet bahçeli, teraslı dubleks rezidansa da yer veriliyor. Zengin sosyal alanlarla dikkat çeken Elysium Elit Koşuyolu'nda fitness, sauna, buhar odası, kapalı ve açık havuz gibi birçok sosyal donatı yer alıyor. Aralık ayında teslim edilmesi hedeflenen projede fiyatlar 328 bin 861 dolardan başlıyor.