EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Elysium Art Şişli'nin yüzde 40 prim yapacağı öngörülüyor

Lokasyonuyla hem yabancı hem de yerli yatırımcının yoğun ilgisini çeken Elysium Art Şişli'de son dairelerin satışları sürüyor.

İstanbul’un en merkezi ve kilit noktalarından, aynı zamanda da şehrin en gözde kültür ve yaşam alanlarından olan Şişli Bomonti bölgesinde Ofton İnşaat imzasıyla yükselen Elysium Art Şişli'de uygun ödeme planları ve avantajlı fiyatlarla satışlara devam ediliyor.

Ulaşım akslarına yakınlığıyla yatırımcının yoğun ilgisini çeken projede tamamı 1+1 tipte tasarlanan ve isteğe bağlı olarak modüler mimari tekniği sayesinde 2+1 veya 3+1 olabilen 214 daireye yer veriliyor. Büyüklükleri 67 metrekare ile 74 metrekare arasında değişen dairelerin fiyatları ise 876 bin 500 TL'den başlıyor.

Amortisman süresinin 10 ila 13 yıl arasında olacağı öngörülen Elysium Art Şişli'de yer alan dairelerin kiralarınin ise 4 bin TL ile 8 bin TL arasında olması planlanıyor.

Ticari ünitelerin de yer aldığı Alysium Art Şişli'nin sosyal donatı alanları arasında açık otopark ve kapalı otopark, açık ve kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, fitness merkezi ve Türk hamamı yer alıyor.