EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Eltes İnşaat ve İstlife Yapı'dan Marmara Üniversitesi arazisinde karma proje!

DAP yapı iştirakleri Eltes İnşaat ve İstlife Yapı tarafından Marmara Üniversitesi Nişantaşı Kampüsü üzerinde karma bir proje hayata kazandırılacak.

Emlak Konut GYO tarafından Toplu Konut İdaresi’nden satın alınan Marmara Üniversitesi Nişantaşı Kampüsü ihalesini DAP Yapı iştiraklerinden Eltes Yapı ve İstlife Yapı 1 milyon 763 milyon 750 TL teklif ile kazandı.

DAP Yapı iştirakleri tarafından Marmara Üniversitesi Nişantaşı Kampüsü üzerinde içinde konut, ticari birimler ve park alanı barındıran lüks konut projesi yapılacak. Marmara Üniversitesi Nişantaşı Kampüsü’nün imar planı askıya çıktı. Bir aylık süreçten sonra imar planı askıdan indirilecek.

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) tarafından yapılan Marmara Üniversitesi Nişantaşı Kampüsü ihalesini 1 milyar 763 milyon 750 bin TL bedel teklif eden DAP Yapı iştiraki Eltes İnşaat ve İstlife Yapı kazandı.
DAP Yapı iştirakleri Eltes İnşaat ve İstlife Yapı tarafından yüksek teklif verilerek ihale ile kazanılan Marmara Üniversitesi Nişantası

Kampüsü’nün üzerinde konutlardan ve ticari ünitelerden meydana gelen bir karma proje inşa edilmesi planlaştırıldı. Proje kapsamında bir de park alanı hayata kazandırılacak.

İmar planı askıya çıkan tarihi Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi arazisi üzerinde konut ve ticari ünite projesi inşa edilecek.
Marmara Üniversitesi’nin Nişantaşı, Halkalı ve Bahçelievler kampüsleri Maliye Bakanlığı, Milli Savunma Bakanlığı, TOKİ ve Marmara Üniversitesi arasında 11 Nisan 2016 tarihinde imzalanan anlaşma gereğince Toplu Konut İdaresi Başkanlığı’na (TOKİ) devredilmişti.

TOKİ de Marmara Üniversitesi’nin Halkalı ve Nişantaşı kampüslerini Emlak Konut GYO’a sattı. Emlak Konut GYO da Marmara Üniversitesi Nişantaşı Kampüsü’nü ihale ile DAP Holding iştirakleri Eltes İnşaat ve İstlife Yapı’ya devretti. İhalede Marmara Üniversitesi Nişantaşı kampüsü arazisi için DAP Yapı iştirakleri tarafından toplam 1 milyar 763 bin 750 TL bedel teklif verildi.

,