EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Elite Concept’teki konutlar kolay ödeme seçenekleri ile hemen teslim

Elite Concept’te kolay ödeme seçenekleri fırsatı başladı. Projede, yüzde 10 indirimin yanı sıra yüzde 10 peşinatla bankasız ve kefilsiz 10 yıl 0.98 faiz imkanı sunuluyor.

Şua İnşaat tarafından İstanbul Anadolu Yakası Fikirtepe’de hayata geçirilen Elite Concept’te kolay ödeme seçenekleri fırsatı başladı. Elite Concept’te yüzde 10 indirimin yanı sıra yüzde 10 peşinatla bankasız ve kefilsiz 10 yıl 0.98 faiz fırsatı sunuluyor. 5 yıl sıfır faiz seçeneğinin yer aldığı Elite Concept’te peşin alımlarda ise yüzde 10 indirim ve kişiye özel ödeme seçenekleri de sunuluyor.

24 KATLI 3 BLOKTAN MEYDANA GELİYOR

24 bin metrekare üzerinde yükselen Elite Concept; 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 seçenekleri olmak üzere toplam 785 konut ve 26 ticari üniteden meydana geliyor. 24 katlı 3 blok üzerinde yükselen Elite Concept’teki konutların büyüklükleri 65 metrekare ile 216 metrekare arasında değişiyor.

Elite Concept’te yer alan ve genellikle oturum amaçlı olarak tercih edilen 3+1’ler’de fiyatlar 1 milyon 530 bin TL’den başlıyor.

Elite Concept’teki konutların yeni sahiplerine teslimleri hemen gerçekleşiyor.

METRO VE METROBÜSÜN YANI BAŞINDA YÜKSELİYOR

Elite Concept; kara, deniz, hava yolu ve raylı sistem gibi pek çok farklı ulaşım alternatifinin kesişim noktasında yer alıyor. E-5 karayoluna 1 dakika mesafede yükselen Elite Concept; metro ve metrobüsün yanı başında konumlanıyor. Elite Concept’ten 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne 5 dakika, Bağdat Caddesi’ne 6 dakika, Avrasya Tüneli’ne ve Harem Arabalı Vapur İskelesi’ne 8 dakika, Kadıköy vapur iskelesine, Moda sahiline ve Kalamış Marina’ya 10 dakika ve İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na ise 20 dakikada ulaşılabiliyor.

ADALAR VE DENİZ MANZARASI İLE DİKKAT ÇEKİYOR

Elite Concept; Adalar, deniz ve tarihi yarımada manzarasıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Elite Concept projesi, yüzde 90 cam panoramik cephe mimarisi ile söz konusu manzarası kesintisiz olarak izlemeye olanak sağlıyor.

DAİRELERİ SARAN BALKONLARIYLA FERAH BİR ORTAM SUNUYOR

Elite Concept’te yer alan dairelerin etrafı balkonlarla çevreleniyor. Böylece projede yer alacak olan konut sakinlerine manzarayı kusursuz bir şekilde izleme ve hava alma fırsatı sunuluyor.

AİDATLARI AZALTAN DOĞAYA DOST AKILLI EV KONSEPTİ

Elite Concept, akıllı ev konsepti ile hayata geçiriliyor. Elite Concept’te yer alan konutlardaki birçok teknoloji, akıllı telefon ya da tabletlerle internet bağlantısı üzerinden kontrol edilebiliyor. Bunun yanı sıra projedeki peyzaj alanlarının sulaması ve klozet rezervuarlarında kullanılacak su ihtiyacı arıtma sistemleri ile sağlanıyor. Ortak alanların enerji ihtiyacı ise güneş panellerinden karşılanıyor. Böylece hem doğaya dost bir proje geliştirilmiş hem de aidatlar azaltılmış oldu.

BÖLGENİN KENDİ İÇİNDE AÇIK TERAS BAHÇELERİ OLAN İLK PROJESİ

Elite Concept’te alanın yüzde 75’i sosyal donatı ve peyzaj alanları için ayrıldı. Elite Concept’te yer alacak olan konut sakinlerine kapalı havuz, sauna, buhar odası, fitness salonu, kafe, süs havuzları, koşu ve yürüyüş parkurları gibi birçok spor ve aktivite alanı sunuluyor. Elite Concept, bölgenin kendi içerisinde açık teras bahçeleri bulunan ilk projesi olma özelliği de taşıyor.