EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Elite Concept’te yüzde 10 peşinatla ev sahibi olma imkanı

İstanbul Fikirtepe’de yükselen Elite Concept’te yüzde 10 peşinatla ev sahibi olma imkanı. Teslimlerin Temmuz 2018’de yapılacağı projede 60 ay 0 faiz fırsatı da sunuluyor.

İstanbul Anadolu Yakası Fikirtepe’de Şua İnşaat tarafından inşa edilen Elite Concept projesinde yeni kampanya başladı. Yüzde 10’dan başlayan peşinatlarla konut sahibi olunabilen Elite Concept’te 60 ay 0 faiz imkanı sunuluyor.

ELİTE CONCEPT KONUT FİYATLARI

Her biri 24 katlı 3 bloktan oluşan Elite Concept’te 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 seçenekleri olmak üzere çeşitli büyüklük ve özellikte 785 konut, 26 ticari ünite ve sosyal yaşam alanları yer alıyor.

ELİTE CONCEPT FİYAT LİSTESİ (MART 2018)

1+1 daireler 550 bin TL’den,

2+1 daireler 810 bin TL’den,

3+1 daireler 1 milyon 280 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

60 ay 0 faiz imkanı sunulan projede yüzde 10’dan başlayan peşinatlarla konut sahibi olma fırsatı sunuluyor. Projede kişiye özel ödeme seçenekleri de yer alıyor.

Elit bir yaşam konsepti ile tasarlanan ve kısa vadede yüksek kazanç getireceği öngörülen Elite Concept’te teslim tarihi Temmuz 2018 olarak planlandı.

DENİZ VE TARİHİ YARIMADA MANZARASINA SAHİP DAİRELER

Proje; adalar, deniz ve tarihi yarımada manzarası ile ön plana çıkıyor. Aynı zamanda Çamlıca’yı da gören Elite Concept projesi İstanbul’un dört bir yanına hakim manzaraya sahip. Projenin yüzde 90’ı cam panoramik cephe mimarisi ile İstanbul’un dört bir yanı konut sakinlerinin ayaklarının altına getiriliyor.

TÜM DAİRELER BALKONLARLA DONATILDI

Balkonlarla donatılan dairelere sahip Elite Concept projesinde hem hava almak hem de manzarayı izlemek mümkün hale getirildi. Diğer yandan açılabilir pencerelere sahip dairelerin havalandırılması da kolaylaştırıldı.

AKILLI EV SİSTEMİNE SAHİP DAİRELER

Projede yer alan daireler akıllı ev sistemi ile donatıldı. Böylece akıllı telefon ya da tabletlerle internet üzerinde evdeki birçok ürünün kontrolü sağlanabiliyor.

İŞLETME MALİYETLERİ MİNİMUMA DÜŞÜRÜLDÜ

Projede yer alan peyzaj alanları sulaması ile klozet rezervuarlarında kullanılacak su ihtiyacı, arıtma sisteminden giderilecek. Arıtma sisteminde banyo, mutfak ve lavabolarda kullanılan sular ve yağmur suları arıtılacak. Ayrıca ortak alan aydınlatmaları ile sıcak su ihtiyacı güneş panelleri sayesinde elde edilecek. Böylece hem tasarruf edilecek hem de işletme maliyetlerinin minimuma düşürülmesini ve aidatların azalmasını sağlanacak.

GÜNEŞ IŞINLARININ ZARARI ENGELLENİYOR

Elite Concept projesinde, Dubai’deki Burj Al Khalifa ve dünyanın en yüksek kulesi olmaya hazırlanan Cidde’deki Jeddah Tower gibi prestijli projelerde kullanılan Amerikan menşeli Guardian markasının reflekte camları tercih edildi. Söz konusu camlar güneşe karşı yüksek performanslı koruma sağlıyor. Ayrıca daire içlerinde ısı ve morötesi ışık artışına neden olabilecek güneş enerjisini en aza indiren camlar her türlü uygulama için görünür ışık iletimini ise maksimum noktaya çıkarıyor.

SOSYAL OLANAKLARIYLA ÖN PLANDA

Elite Concept’in yüzde 75’i sosyal donatıl ve peyzaj alanlarına ayrıldı. Kapalı havuz, sauna, buhar odası, fitness salonu, kafe, süs havuzları, koşu ve yürüyüş parkurları, çarşı otoparkı ve kapalı otopark projede yer alan konut sakinlerine sunulan ayrıcalıklar arasında yer alıyor.

Proje ayrıca bölgenin kendi içerisinde açık teras bahçeleri bulunan ilk projesi olma özelliğini taşıyor.

Elite Concept’in blok zeminlerinde yer alan çarşı caddedeki mağazalar, projede yer alan konut sahiplerine hizmet edecek. Burada gıdaya, eczaneden markete, banka şubelerinden ATM’lere kadar tüm önemli ihtiyaçlara cevap bulunabilecek.

ÖZEL TASARIM SİSTEMLERLE DONATILDI

Elite Concept’te yer alan dairelerin mobilya, kapı, granit, dolap ve pencere sistemleri gibi pek çok detayı projeye özel olarak tasarlanıp üretiliyor. Söz konusu ürünler Şua Şirketler Grubu’na ait Elite Design’ın Samandıra’daki üretim tesislerinde yapılıyor.

ULAŞILABİLİR LOKASYON ÖZELLİĞİYLE DİKKAT ÇEKİYOR

Proje; eğlence, kültür, alışveriş, yatırım ve hayatın tam merkezindeki konumu ve İstanbul’un dört bir yanına hakim manzarasıyla elit bir yaşam konseptinin yanı sıra kısa vadede yüksek kazanç vadediyor.

Elite Concept projesi; kara, deniz, hava yolu ve raylı sistem gibi pek çok farklı ulaşım alternatifinin kesişim noktasında inşa ediliyor. E-5 karayoluna 1 dakika mesafede konumlanan Elite Concept projesi metro ve metrobüsün yanı başında yükseliyor.

Bağdat Caddesi’ne 6 dakika uzaklıkta inşa edilen Elite Concept projesi 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne 5 dakika, Avrasya Tüneli’ne ve Harem Arabalı Vapur İskelesi’ne 8 dakika mesafede konumlanıyor.

Projeden Kadıköy vapur iskelesine, Moda sahiline ve Kalamış Marina’ya 10 dakikada varılabiliyor. İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı sadece 20 dakika mesafede konumlanan Elite Concept, birçok eğitim kurumu, hastane ve alışveriş merkezine ise sadece birkaç dakikalık mesafede bulunuyor.