EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Elite Concept’te teslime özel kampanya başladı

Elite Concept’te teslime özel yüzde 10 indirim ve 48 ay 0 faiz kampanyası başladı. Kampanya sınırlı sayıda konut için geçerli.

Şua İnşaat tarafından İstanbul Anadolu Yakası Fikirtepe’de yaşama kazandırılan Elite Concept projesinde, sınırlı sayıda daire için teslime özel kampanya başladı. Elite Concept’te yer almak isteyenlere yüzde 10 indirim ve 48 ay 0 faiz fırsatı sunuluyor. Tapusu hazır Elite Concept’te kişiye özel ödeme planı da uygulanıyor.

785 ADET KONUTTAN MEYDANA GELİYOR

24 bin metrekare üzerinde yükselen Elite Concept; 1+1’den 4+1’e kadar çeşitli büyüklük ve özellikte 785 adet konut, 26 adet ticari ünite ve sosyal yaşam alanlarından meydana geliyor. Elite Concept’te yer alan daireler 65 metrekare ile 216 metrekare arasında değişen büyüklüklerde tasarlandı.

YÜKSELDİĞİ KONUMU İLE DİKKAT ÇEKİYOR

24 katlı üç bloktan meydana gelen Elite Concept’te, şehrin dört bir yanına hakim manzarasıyla elit bir yaşam konsepti sunuluyor.

Elite Concept; pek çok farklı ulaşım alternatifinin kesişim noktasında yükseliyor. Ayrıca eğlence, kültür, alışveriş, yatırım ve hayatın tam merkezinde yer alan Kadıköy, Fikirtepe’nin en merkezi lokasyonunda bulunuyor.

Metro ve metrobüsün yanı başında yer alan Elite Concept’ten E-5 karayoluna 1 dakika, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne 5 dakika, Bağdat Caddesi’ne 6 dakika, Avrasya Tüneli’ne ve Harem Arabalı Vapur İskelesi’ne 8 dakika, Kadıköy vapur iskelesine, Moda sahiline ve Kalamış Marina’ya 10 dakika ve İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na 20 dakika yakınlıkta konumlanıyor.

BÖLGEDE AÇIK TERAS BAHÇELERİ OLAN İLK PROJE

Elite Concept projesinde alanın yüzde 75’i sosyal donatı ve peyzaj alanlarına ayrıldı. Elite Concept’te yer alacak olan konut sakinlerine kapalı havuz, sauna, buhar odası, fitness salonu, kafe, süs havuzları, koşu ve yürüyüş parkurları, çarşı otoparkı ve kapalı otopark gibi birçok hizmet, spor ve aktivite alanı sunuluyor.