EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Elite Concept'te satışlar gelecek ay başlayacak

Şua İnşaat imzasıyla İstanbul'un en değerli yatırım lokasyonlarından Fikirtepe'de konumlandırılan Elite Concept projesinde satışlar önümüzdeki ay başlıyor.

Ön satışlarına geçtiğimiz ay başlanan Elite Concept projesi için çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. "Elite" markalı projeleriyle yatırımcısına kazandırmaya devam eden Şua İnşaat'ın en yeni projesi Elite Concept, Fikirtepe'de 24 bin metrekarelik arazi üzerinde yükseliyor. Haziran 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan projenin resmi satışlarına Şubat ayında başlanması planlanıyor.

Tamamlandığında 3 bin kişiye ev sahipliği yapacak olan Elite Concept projesinde alanları 66 metrekare ile 220 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde toplam 785 konuta yer veriliyor. Ön satış dönemine özel fırsatların devam ettiği projeden daire sahibi olmak isteyenler yüzde 25 peşinat ödedikleri takdirde, diğer yüzde 25'lik ödemeyi teslimde yapabiliyor. Kalan yüzde 50'lik bedel için ise şirket bünyesinde 36 ay vade farksız taksit fırsatı sunuluyor

Daire fiyatlarının 510 bin TL'den başladığı projede konutların yanı sıra 26 ticari birime de yer veriliyor. 10 bin metrekaresi sosyal donatı ve peyzaj alanlarına ayrılan Elite Concept'te açık ve kapalı yüzme havuzu, fitness merkezi, çocuk oyun alanları, sauna, kapalı otoparkve yürüyüş parkuru bulunuyor.