EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Elite Concept’te bayrama özel kampanya: Yüzde 30 peşin 48 ay vade farksız ödeme!

Elite Concept Fikirtepe projesinde Kurban Bayramı’na özel geliştirilen kampanya sayesinde yüzde 30 peşinata 48 ay vade farksız taksitlendirme imkanı sağlanıyor.

İstanbul Anadolu Yakasının Kadıköy ilçesine bağlı Fikirtepe’de kentsel dönüşüm projesi olarak hayata kazandırılan elite Concept Fikirtepe projesinde çok özel imkanlarla konut satın alma imkanı sunuluyor.

Kurban Bayramı’nın yaklaşmasıyla birlikte konut sektörü de bayram bereketini yaşamaya başladı. Kurban Bayramı’na özel geliştirilen konut kampanyaları sayesinde markalı konut projelerinden indirim fırsatları, düşük peşinat ve faiz ödemeden daire satın alınabiliyor. Bayrama özel konut satışı yapan markalı konut projelerinden birisi de Elite Concept Fikirtepe olarak dikkat çekiyor.

Gayrimenkul sektörünün üretken isimlerinden Şua İnşaat kalitesiyle İstanbul Anadolu Yakasının merkez ilçesi Kadıköy’e bağlı Fikirtepe Mahallesi’nde kentsel dönüşüm projesi olarak hayata kazandırılan Elite Concept projesinde çok özel satın alma imkanları sunuluyor.

Bayram kampanyası kapsamında Elite Concept projesinden yüzde 30 peşinat ödeyerek daire satın alınabiliyor. Geri kalan konut bedeli ise 48 vade farksız taksitle tahsil edilebiliyor. Faizleri sıfırlayan kampanya kapsamında satışa sunulan daireler hemen teslim avantajıyla da alıcıyı cezbetmeyi başarıyor.

Banka kredisi, vade farksız 48 ay taksitle hemen teslim konut satın alma fırsatı sağlanan Elite Concept projesinin iki blokun da yaşam start alıyor.

Kampanya kapsamında Şua İnşaat imzalı Elite Concept Fikirtepe projesinden daire satın almak isteyenler Arife Günü ve bayramın üçüncü satış ofislerinden bilgi ve destek alabilirler.

24 kattan meydana gelen 3 blok şeklinde dizayn edilen projede toplam 785 konut ve 26 adet ticari üniteye yer veriliyor. Zengin sosyal olanaklara ve keyifli yaşam alanlarına yer verilen proje Fikirtepe Mahallesi’nde önemli kurum ve kuruluşlara, ulaşım noktalarına çok yakın bir konumda yükseliyor.