EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Elite Concept’te 60 ay vade yüzde 0 faiz

İstanbul Kadıköy’de konumlandırılan Şua İnşaat imzalı Elite Concept projesinde konut satın almak isteyenlere çok özel imkanlar sunuluyor.

Şua İnşaat kalitesiyle İstanbul Anadolu Yakası Kadıköy’ün Fikirtepe Mahallesinde yükselen Elit Concept projesinde çok özel ayrıcalıklarla saire sahibi olma imkânı!

İstanbul Anadolu Yakasının en gözde ilçesi Kadıköy’de yer alan Fikirtepe Mahallesi’ndeki kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında Şua İnşaat imzasıyla hayata kazandırılan Elite Concept projesinde yer alan daireler 60 aya yüzde faizle tüketicinin beğenisine sunuluyor.

Projeden konut satın almak isteyenler yüzde 10 peşinat ve kişiye özel ödeme imkanlarının yanı sıra 60 aya kadar varan yüzde 0 faizle ödeme seçeneğinden yararlanabiliyorlar.

Anahtar teslimlerinin Temmuz 2018 tarihinde gerçekleştirilmesi planlanan Şua İnşaat Elite Concept projesinde tüketiciye 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde tasarlanmış daire seçenekleri sunuluyor. Her türlü ihtiyaca ve her türlü zevke uygun standartlarla dizayn edilen Elite Concept daireleri karlı bir yatırım fırsatı ve prestijli bir yaşam kapısı sunuyor.

1+1’den 4+1’e kadar daire seçeneklerine yer verilen Elite Concept projesinde toplam 785 adet daire yer alıyor. 24 bin metrekare alan üzerinde yaşama kazandırılan Elite Concept konut projesinde yer alan dairelerin büyüklükleri ise 66 metrekareden başlangıç gösterip 220 metrekareye kadar yükselebiliyor.

Şu İnşaat tarafından İstanbul Anadolu Yakasının kentsel dönüşüm merkezlerinden Kadıköy ilçesine bağlı Fikirtepe Mahallesi’nde sektöre kazandırılan Elite Concept konut projesinin fiyat listesi ise şu şekilde:

ELİT CONSEPT PROJESİ DAİRE PLANLARI VE FİYAT LİSTESİ

  • 1+1 550.000 TL’den başlayan fiyatlarla,

  • 2+1 810.000 TL’den başlayan fiyatlarla,

  • 3+1 1.280.000 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.