Sinpaş Gökorman
2 Yıl Sonra Teslim
Sinpaş Gökorman İstanbul Anadolu / Ümraniye 359.000 TL - 1.665.000 TL Proje Detayı
Meydan Ardıçlı
2 Yıl Sonra Teslim
Meydan Ardıçlı İstanbul Avrupa / Esenyurt Proje Detayı
Propa Vista
1 Yıl Sonra Teslim
Propa Vista İstanbul Anadolu / Kartal 380.000 TL - 649.000 TL Proje Detayı
Vadi Koru
1 Yıl Sonra Teslim
Vadi Koru İstanbul Avrupa / Sarıyer 590.000 TL - 1.900.000 TL Proje Detayı

Elite Concept yatırımcılardan büyük ilgi görüyor

Şua İnşaat'ın Fikirtepe'de konumlandırdığı Elite Concept, konut yatırımcılarının büyük ilgisini çekiyor. Projede metrekare birim fiyatları 7 bin 500 TL'den başlıyor.

"Elite" markasıyla konut projeleri üreten Şua İnşaat'ın Anadolu yakasının en çok prim yapan bölgelerinden Fikirtepe'de hayata geçirdiği Elite Concept projesinin ön satışlarına başlandı. Yaklaşık 24 bin metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılan projenin 10 bin metrekarelik bölümü yeşil alanlara ayrıldı. Tamamlandığında 3 bin kişinin yaşayacağı projede 785 konut ve 26 ticari birime yer veriliyor. Metrekare birim fiyatlarının 7 bin 500 TL'den başladığı projede alanları 66 metrekare ile 220 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tipleri yer alıyor. Projeden daire sahibi olmak isteyenlere sıfır faiz ve kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor. 2018 yılının ilk yarısında tamamlanması beklenen proje E-5, metro, metrobüs, TEM Otoyolu, Üsküdar ve Kadıköy’e yakınlığı ile dikkat çekiyor.

Akıllı bina konseptiyle tasarlandı

Elite Concept'in sosyal donatı alanları arasında dört mevsim kullanılabilen yetişkin ve çocuk havuzu, fitness salonu, pilates stüdyoları, sauna, buhar odası, spor alanları ve çocuk oyun alanları bulunuyor. Enerji verimliliği ve çevreci özellikleriyle de dikkat çeken proje, enerji üretimi ve gri su arıtma sistemiyle sitede yaşayanlara büyük avantaj sağlayacak.

Projede, blok çatılarına yerleştirilecek güneş panelleriyle enerji tasarrufu maksimum düzeyde tutulacak. Ayrıca, lavoba ve banyo suları gri su arıtma havuzunda arıtılarak peyzaj ve bahçe sulamasında değerlendirilecek. Akıllı bina konsepti ve çevreci özelliklere sahip Elite Concept projesi enerji ve su tasarrufu özellikleriyle aile bütçelerine katkı sağlayacak.
Cam balkon özelliği ile panoramik bir görüntü elde edilen projenin mimarisinde Adnan Kazmaoğlu Mimarlık’ın imzası yer alıyor.