EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Elexia Tuzla için ön talep toplanıyor

Yeşil GYO imzasıyla Anadolu yakasının en değerli bölgelerinden Tuzla'da yükselecek olan Elexia Tuzla projesinde ön talep çalışmalarına başlandı.

Elexia markasıyla hayata geçirdiği projelerinde bir yenisini daha ekleyen Yeşil GYO, yeni projesi Elexia Tuzla için çalışmalara başladı. Anadolu yakasının gözde yatırım bölgelerinden Tuzla'da 17 bin metrekarelik arazi üzerinden yükselecek Elexia Tuzla projesi için ön talep toplanmaya başlandı.

Aralık 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi beklenen Elexia Tuzla projesinde stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 tiplerinde dairelere yer veriliyor. Daire fiyatlarının 295 bin TL'den başlayacağı projede konut sayısı ve dairelerin büyüklükleri henüz açıklanmadı. Önümüzdeki günlerde basının karşısına çıkarılarak resmi satışlarına başlanması beklenen projede 100 ay sıfır faizle vade imkanı sunuluyor. Yüzde 5'ten başlayan peşinatlar ve 1.500 TL'den başlayan taksitlerle ev sahibi olmak mümkün.

Lokasyonu sebebiyle kısa sürede yüksek prim vadeden projede konutların yanı sıra ofis, otel, alışveriş merkezi ve termal SPA yer alıyor. Tuzla’da sağlıklı yaşamı hedefleyen ve yenilenmek amacıyla doğal mekân arayanlara ideal bir sosyal yaşam merkezi sunan Elexia Tuzla projesinin sosyal donatı alanları arasında açık ve kapalı otopark, çocuk oyun alanları, kafe, restoran ve sauna bulunuyor.