EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Ekşioğlu Severler Apartmanı’nda 2+1’den 5+1’e daireler 275 bin TL’den başlıyor

Ekşioğlu İnşaat tarafından Antalya Kepez’de yaşama geçirilen Ekşioğlu Severler Apartmanı projesinde 2+1’den 5+1’e kadar daire seçenekleri bulunuyor.

Antalya’nın kentsel dönüşümün merkezi haline gelen ve büyük firmaların markalı konut projelerini hayata geçirmek için en çok tercih ettiği son dönemin gözde ilçesi Kepez’de konumlandırılan Ekşioğlu Severler Apartmanı konut projesi sektörün lider isimlerinden Ekşioğlu İnşaat tarafından yaşama kazandırılıyor.

Ekşioğlu İnşaat tarafından Antalya Kepez’de çalışmaları başlayan Severler Apartmanı projesinde her türlü ihtiyaca ve zevke uygun olarak tasarlanmış 2+1’den 5+1’e kadar toplam 28 adet konut yer alıyor. Geniş bir kitleye hitap eden projede yer alan dairelerin metrekare büyüklükleri ise 90 metrekareden başlangıç gösteriyor.

Ekşioğlu Severler Apartmanı’nda yer alan konut fiyatları 275 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Projede yer alan ticari birimlerin fiyatları ise 375 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcısına sunuluyor. Konut sahibi olmayı kolaylaştıran projede kişinin şartlarına özel ödeme planları tasarlanıyor.

Gayrimenkul sektörünün yenilikçi isimlerinden Ekşioğlu İnşaat tarafından Antalya’nın Kepez ilçesinde yepyeni bir projeye imza atılıyor. 28 adet konuta yer verilen 2+1’den 5+1’e kadar konut tipi seçenekleri sunan projede anahtar teslimleri ise ilk blokta Mart 2018 tarihinde ikinci blokta ise Ağustos 2018 tarihinde yapılacak.

2 bloktan oluşan projenin alt bölümlerinde büyüklükleri 80 metrekare ile 200 metrekare arasında değişiklik gösteren ticari alanlara da yer verilecek. Gazi Bulvarı Çallı Kavşağı’nda konumlanan proje merkezi ve işlek bir noktada olmasıyla hem yatırımcı hem de oturumcudan şimdiden yoğun ilgi görüyor.

Ekşioğlu İnşaat tarafından Antalya’nın son zamanlarda markalı konut projeleriyle adından sıkça söz ettiren ilçesi Kepez’de yaşama kazandırılan Ekşioğlu Severler Apartmanı projesinde sakinlere, açık otopark, asansör, her dairede balkon ve merkezi klima sistemi gibi imkanlar yer alıyor.