Sinpaş Gökorman
2 Yıl Sonra Teslim
Sinpaş Gökorman İstanbul Anadolu / Ümraniye 359.000 TL - 1.665.000 TL Proje Detayı
Meydan Ardıçlı
2 Yıl Sonra Teslim
Meydan Ardıçlı İstanbul Avrupa / Esenyurt Proje Detayı
Propa Vista
1 Yıl Sonra Teslim
Propa Vista İstanbul Anadolu / Kartal 380.000 TL - 649.000 TL Proje Detayı
Vadi Koru
1 Yıl Sonra Teslim
Vadi Koru İstanbul Avrupa / Sarıyer 590.000 TL - 1.900.000 TL Proje Detayı

Ekşioğlu Kartal'ın satışlarına yakında başlanacak

Ekşioğlu İnşaat, Kartal'da hayata geçireceği Ekşioğlu Kartal için çalışmalara başladı. Projenin fiyatları ve ödeme planı önümüzdeki günlerde açıklanacak.

Ekşioğlu İnşaat tarafından Kartal'ın en değerli lokasyonlarından biri olan Atalar Mahallesi'nde yükselecek olan Ekşioğlu Kartal projesinde 174 konut yer alıyor. Atalar Mahallesi Ata Sokak'ta yer alan daha önce Erdemirler Sitesi ve Denizkent Sitesi’ne bağlı 8 binanın bulunduğu 7 bin 558 metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılacak projede daire fiyatları ve ödeme planı henüz açıklanmadı.

Teslimlerine Aralık 2018'de başlanması beklenen projede konut tipleri ve metrekare aralıkları da önümüzdeki günlerde belli olacak. Projenin sosyal donatı alanları arasında açık ve kapalı yüzme havuzu, kapalı otopark, çocuk oyun alanları ve yürüyüş parkuru bulunacak.

Kapalı otoparklar İstanbul'da trafik sorununu çözecek

Geçtiğimiz günlerde arazi üzerinde bulunan iki sitenin yıkım töreninde projeyle ilgili konuşan Kartal Belediye Başkanı Altınok Öz, “Ben her iki site sakinlerini de kutluyorum. Yarın Bakana söyleyeceğimizi bugün sizlere söylüyorum Yasal olarak ne kadar daire varsa o kadar otopark olmalı ve bu paraya dönmemelidir. Dolayısı ile şu sokaklardaki arabaları kaldıralım. Sokaklarda araba parklarını kaldırırsak İstanbul’da trafik sorurunu büyük oranda çözmüş oluruz. Projemizin insanlara mutluluk getirmesini, kaza bela olmamasını, iş güvenliği içinde olmasını diliyorum, hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.