EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Egeli Style’da 1+1’den 3+1’e kadar daire seçenekleri yer alıyor

Toplam 33 adet daireye yer verilen butik konseptli Egeli Style projesinde 1+1, 2+1 ve 3+1 kat planında daire seçeneklerine yer veriliyor.

Türkiye’nin en gözde şehirlerinden İzmir’in Seferihisar ilçesine bağlı Güzelbahçe lokasyonunda yaşama kazandırılan Egeli Style projesinde 1+1, 2+1 ve 3+2 kat planlarında dizayn edilen toplam 33 adet daire yer alıyor. Butik konsepti ile dikkat çeken Egeli Style İzmir projesi Egeli İnşaat tarafından hayata kazandırılıyor.

EGELİ STYLE İZMİR’DE YAŞAM ARALIK 2019’DA START ALACAK!

Konut teslimlerinin Aralık 2019 tarihinde gerçekleştirilmesi hedeflenen Egeli Style İzmir konut projesi konumu, sosyal olanakları ve mimari yapısı ile büyük beğeni topluyor.

Nezih bir ortamda, doğa ile iç içe dingin bir yaşam vaat eden Egeli Style İzmir konut projesinde yer verilen dairelerin teslimlerin önümüzdeki yıl sonunda gerçekleştirilecek.

1+1’den 3+1’e kadar konut seçeneklerine yer verilen Egeli Style İzmir projesinde her zevke ve her ihtiyaca karşılık verebilecek standartlar bulunuyor.

Egeli İnşaat tarafından İzmir’in Seferihisar ilçesinde yer alan Güzelbahçe mevkiinde inşası yapılan Egeli Style İzmir projesi butik konseptte tasarlanıyor.

EGELİ STYLE İZMİR SOSYAL OLANAKLAR

1+1’den 3+1’e kadar home ofis tarzında dizayn edilen daire seçeneklerine yer verilen Egeli İnşaat Egeli Style projesinde yer alan zengin sosyal olanaklar ise şu şekilde sıralanıyor:

• Yüzme havuzu
• Güneşlenme alanları
• Yeşil alan
• Yürüyüş alanları
• Güvenlik
• Otopark
• Spor alanları yer alıyor.