EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Ege Yıldızı Didim fiyatları 195 bin TL’den başlıyor

HSM İnşaat tarafından Aydın’ın Didim bölgesinde hayata geçirilen Ege Yıldızı projesinde daire fiyatları 195 bin TL’den başlıyor.

HSM İnşaat imzasıyla Aydın Didim’de yükselen Ege Yıldızı projesi 45 blokta toplam bin 24 evden meydana geliyor. 116 bin metrekare alan üzerinde konumlanan Ege Yıldızı projesinde 2+1 daireler 84-86 metrekare, 3+1 daireler ise 120-140 metrekare büyüklükte dizayn ediliyor.

Denize sıfır olarak hayata geçirilen ve 350 metrelik plaj ve iskeleye sahip olan Didim Ege Yıldızı projesi ormanla ve denizin arasında yükseliyor.

Didim Ege Yıldızı fiyat listesi

Ege Yıldızı projesinde 2+1 daire fiyatları 195 bin TL’den, 3+1 daire fiyatları ise 395 bin TL’den başlıyor. Projede konutların yanı sıra alışveriş merkezi ve sosyal tesisler de bulunuyor. Aralık 2018’de teslim edilmesi planlanan Ege Yıldızı Didim’de kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor.

Ege Yıldızı projesinde; açık ve kapalı 7 adet yüzme havuzu, Türk hamamı, fitness center, sauna, çocuk oyun alanları, restoran, tekne turları, dağcılık, ormanda bisiklet turları, 7/24 güvenlik hizmeti, gibi sosyal olanaklar bir arada yer alıyor.