EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Ege Yapı’dan zamana meydan okuyan kampanya 84 ay 0 faiz

İstanbul’da iş ve yaşamın merkezinde konumlandırılan Kordon İstanbul projesinde 84 ay yüzde 0 faiz avantajıyla 3 bin 300 TL’den başlayan fiyatlarla taksitlendirme fırsatı

Gayrimenkul sektörünün üretken ve etkili isimlerinden Ege Yapı ayrıcalığıyla iş ve yaşamın merkezlerinden İstanbul Ayazağa’da sektöre kazandırılan Kordon İstanbul konut projesinde ev sahibi yapacak yepyeni ve bol avantajlı bir kampanya sunuluyor.

Ege Yapı tarafından İstanbul Avrupa Yakasının iş ve yaşam merkezi lokasyonlarından Ayazağa’da Levent ve Maslak’ın yanı başında konumlandırılan Kordon İstanbul projesinde 84 ay yüzde 0 faizle konut sahibi olma imkânı sunuluyor. Üstelik projedeki kampanya kapsamında taksit bedelleri 3 bin 300 TL’den başlıyor.

Sunduğu eşsiz ayrıcalıklar ve merkezi konum ile benzeri diğer konut projelerinden ayrılan Kordon İstanbul projesinde sunulan kampanya herkesi konut sahibi yapacak. Prestijli bir lokasyonda prestijli bir markalı konut projesinden daire satın almak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Ayda 3 bin 300 TL’den başlangıç gösteren taksitlerle konut satın alınabilen projede 84 ay vade şansı tanınıyor üstelik hiç faiz alınmıyor.

Anahtar teslimlerinin 2019 yılı içerisinde gerçekleştirilmesi hedeflenen projede 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 4+1 tipinde geniş bir kitleye hitap eden konut seçenekleri bulunuyor.