EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Ege Yapı ‘Evin Yapıldıkça Öde’ kampanyası başlattı

Ege Yapı’dan “Evin Yapıldıkça Öde” kampanyası geldi. Kampanyaya dahil projelerde, konutların tamamlanma aşamalarına göre ödeme seçenekleri sunuluyor.

Ege Yapı’dan “Evin Yapıldıkça Öde” kampanyası geldi. Levent ve Maslak’a komşu konumda inşa edilen Kordon İstanbul ile yüzde 75’i yeşil alan olarak tasarlanan ve çam ormanlarının yanı başında yükselen Çekmeköy’deki ÇamlıYaka Konakları’nda geçerli olan kampanya ile evin tamamlanma aşamalarına göre ödeme planı oluşturuluyor.

DİLEYEN PEŞİN DİLEYEN TAKSİTLER HALİNDE ÖDEME YAPABİLECEK

Ege Yapı’dan, ev sahibi olmak isteyenlere konutların tamamlanma aşamalarına göre belirlenen plan dahilinde dileyen için peşin dileyen için ise taksitler halinde ödeme planı kampanyası geldi.

Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı H. İnanç Kabadayı, kampanya kapsamında konut sahibi olmak isteyenlere yeni bir alternatif ödeme planı oluşturduklarını belirtti. Kordon İstanbul ve ÇamlıYaka Konakları projelerinde inşaat tamamlanma oranına göre ödeme seçenekleri hazırladıklarını ifade eden İnanç Kabadayı; “Müşterilerimizi en uygun koşullarda, güvenli bir şekilde konut sahibi yapmaya çalışıyoruz” diye konuştu.

KORDON İSTANBUL

Kordon İstanbul’un 1. etabından ev sahibi olmak isteyenler için; sözleşme imzalandığında yüzde 25, kaba inşaat bitince yüzde 30, dış cephe bitince yüzde 15, ince işler bittiğinde yüzde 10 ve teslimde yüzde 20 ödeme fırsatı sunuluyor.

Kordon İstanbul’un 2. etabından ev sahibi olmak isteyenler için; sözleşme imzalandığında yüzde 15, zemin kata ulaşılınca yüzde 10, kaba inşaat bitince yüzde 30, dış cephe bitince yüzde 15, ince işler bittiğinde yüzde 10, teslimde yüzde 20 ödeme imkanı tanınıyor.

İstanbul Avrupa Yakası Kağıthane’de hayata geçirilen Kordon İstanbul, Haziran 2020’de teslim edilecek.

ÇAMLIYAKA KONAKLARI

ÇamlıYaka Konakları’ndan konut sahibi olmak isteyenler için; sözleşme aşamasında yüzde 15, zemin kata ulaşılınca yüzde 15, kaba inşaat bitince yüzde 20, dış cephe bitince yüzde 15, ince işler bitince yüzde 15, teslimde yüzde 20 ödeme planı sunuluyor.

İstanbul Anadolu Yakası Çekmeköy’de hayata geçirilen ÇamlıYaka Konakları, Aralık 2020’de teslim edilecek.