EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Ege Yapı Cer İstanbul’da ön talepler toplanıyor

Ege Yapı tarafından İstanbul Avrupa Yakası Yedikule’de hayata geçirilen Cer İstanbul projesinde ön talepler alınmaya başladı.

İstanbul Avrupa Yakasının merkezi lokasyonlarından Yedikule’de hayata geçirilen proje 41 bin metrekare inşaat alanı üzerine konumlandırıldı.

Projede toplam 10 blok yer alıyor. Daire seçenekleri olarak geniş bir yelpazeye hitap eden Ege Yapı Cer İstanbul’da 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde daire alternatifleri bulunuyor. Projede yer alan konutların büyüklükleri ise brüt 99 metrekareden başlıyor.

Ege Yapı tarafından Yedikule’de hayata geçirilen Cer İstanbul projesinde henüz konut fiyatları ve ödeme planlarına dair bilgi açıklanmadı. Projeyle ilgili diğer detayların kısa sürede içerisinde duyurulması bekleniyor.

Yedikule’nin yeni markalı konut projesinde karma bir konsept uyarlandı. Projede hem daireler hem de ticari birimler yer alacak. 10 blok şeklinde tasarlanan proje 41 bin metrekare alanda inşa ediliyor. Projede yer alan bloklar alçak konseptte dizayn edildi.

Alçak katlı mimarisiyle dikkat çeken proje kaç konut olacağı ise henüz belirlenmedi. Projedeki dairelerin büyüklükleri ise brüt 99 metrekare ile 135 metrekare arasında farklılık gösteriyor.

Teslimlerin Nisan 2020’de gerçekleştirilmesi beklenen proje Yedikule Zindanları ve Yedikule Hayvan Barınağı’na yakın mesafede konumlandırıldı. Ayrıca Cer İstanbul projesi Yedikule Gazhane Binasının da hemen karşısında yer alıyor.

Ön talep sürecinin başladığı projede alıcıya her türlü sosyal ihtiyacını karşılayabileceği bir sosyal aktivite alanı sunuluyor. Zengin donatılarıyla ve deniz manzarasıyla dikkat çeken projede, bir de sosyal tesis bulunuyor. Projede kout sakinlerine eyifli ve ferah yaşam alanları suularak evlerinden uzaklaşmadan çeşitli alanlarda faaliyet gösterebilecekler isosyalleşme ve dinlenme imkanları sunuluyor. Bünyesinde barındırdığı sosyal tesis sayesinde proje sakinlerinin birçok günlük ihtiyacına karşılık verebilecek yetkinliğe sahip olacak.