Avenue İstanbul
2 Yıl Sonra Teslim
Avenue İstanbul İstanbul Avrupa / Büyükçekmece 443.000 TL - 1.100.000 TL Proje Detayı
Self İstanbul
2 Yıl Sonra Teslim
Self İstanbul İstanbul Avrupa / Esenyurt Proje Detayı
Locamahal Veliefendi
3 Yıl Sonra Teslim
Locamahal Veliefendi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu 645.000 TL - 1.800.000 TL Proje Detayı
Sinpaş Finans Şehir
2 Yıl Sonra Teslim
Sinpaş Finans Şehir İstanbul Anadolu / Ümraniye 475.000 TL - 3.000.000 TL Proje Detayı

Ege Vadisi'nin örnek daireleri ziyaretçilerini bekliyor

Sinpaş imzasıyla Ankara'nın gözde yerleşim merkezlerinden Çankaya'da yükselen Ege Vadisi'nin örnek daireleri yatırımcıları bekliyor.

Sinpaş'ın 600 milyon TL'lik yatırımla Ankara Çankaya'da hayata geçirdiği Ege Vadisi'nde toplamda 887 konut yer alıyor. 26 bin 900 metrekarelik alan üzerinde yükselen projeden daire sahibi olmak isteyenler Ege Vadisi'nin titizlikle hazırlanan örnek dairelerini görerek projeyi yakından inceleme fırsatı buluyor.

Tabloların sergilenebileceği özel duvarlar tasarlandı

Ege Vadisi örnek dairelerinde Ege konseptinde sıcak, samimi ve sade bir dekorasyon tarzı kullanıldı. Yumuşak, zaman içinde eskimiş izlenimi yaratan renk tonlarından ve Ege’nin pastel renklerinden oluşan geniş bir renk yelpazesi mevcut. Dairenin tasarımında, sıcak ve yumuşak renkli taş dokunun bej ve uçuk gri tonları, tüm ürün ve renk seçimlerine yansıtıldı. Mobilya ve aksesuarlar, ev sahiplerinin ihtiyaçları ve yaşam tarzları göz önünde bulundurularak konumlandırıldı. Salonda, sanat eseri ve antika gibi objelerin sergilenmesi için özel alanlar mevcut. Alaçatı taşı ile özel olarak kaplanan duvarlarda bulunan tabak sergi rafları ve ilham veren sanatsal dokunuşlar için tabloların sergilenebileceği duvarlar özel olarak tasarlandı.

Antreden salona geniş bir kapıdan ulaşılması ve ferahlık hissini artırmak amacıyla bu bölümün açık duracak şekilde tasarlanması, Ege yaşam biçimindeki geniş alan kullanımından ilham alan yaklaşımı temsil ediyor. Bu bölümde aynı zamanda salondan mutfağa açılan bir bağlantı da mevcut. Bu da gündelik hayatı oldukça kolaylaştıracak bir detay olarak öne çıkıyor.

Olabildiğince geniş ve ferah balkonlar

Ankara’nın en sevdiği özelliklerden birisi olan vadi ve şehir manzaralı ferah balkonlarda ise huzurlu bir yaşam için her şey düşünüldü. Tavandan zincirle asılmış olan büyük bir salıncak ve Ege’nin olmazsa olmazı balkon keyfi için düşünülmüş yemek ve oturma grubu alanına rağmen, Ege Vadisi’nin balkonları genişliğinden hiçbir şey kaybetmiyor.

10 bin TL peşinatla daire sahibi olunabiliyor

Daire fiyatlarının 321 bin TL ile 1 milyon 430 bin TL arasında farklılık gösterdiği Ege Vadisi'nden 10 bin TL peşinatla daire sahibi olunabiliyor. Ege Vadisi ödeme planına göre peşinattan sonra kalan yüzde 10'luk kısım 3 ay sonra, yüzde 20'lik kısım 12 ay sonra, yüzde 40'lık kısım ise 24 ay sonra ödenebiliyor. Ara ödemelerden sonra kalan kısım ise 40 ay taksitlendirilebiliyor. Projenin Ekim 2018'de teslim edilmesi öngörülüyor.