EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Ege Vadisi'nde yeni kampanya

Sinpaş GYO tarafından Ankara'da konumlandırılan Ege Vadisi projesinde başlatılan yeni kampanya kapsamında; projeden yüzde 8 peşinatla konut sahibi olmak mümkün.

Hayata geçirdiği projelerle binlerce yatırımcıyı konut sahibi yapan Sinpaş GYO, Ege Vadisi projesinde yeni bir kampanyaya başladı. Ankara'nın en değerli lokasyonlarından Çankaya'da geliştirilen Ege Vadisi'nde başlatılan kampanya kapsamında; projeden yüzde 8 peşinatla konut sahibi olunabiliyor. Peşinat sonrası kalan bedel ise daireye taşındıktan sonra ödenebiliyor.

Toplamda 887 konutun yer aldığı Ege Vadisi, 26 bin 900 metrekarelik alan üzerinde yükseliyor. Stüdyodan 4+1'e kadar değişen tiplerde konutlara yer verilen Sinpaş Ege Vadisi projesi tamamlandığında yatırımcısına yüksek oranda prim kazandıracağı öngörülüyor.

Proje hakkında bilgi veren Sinpaş GYO Genel Müdürü Seba Gacemer, "Sinpaş GYO’nun en büyük Ege yaşam konseptli projesi Ege Vadisi’ni Ankaralılarla buluşturduk. Mimarisi, rengârenk bitki örtüsü ve kendine özgü ruhuyla Ege, herkesin ortak hayalidir. İstanbul’dan sonra Ege Vadisi ile bu hayali Ankara’da da gerçeğe dönüştürüyoruz. Ankara’nın ilk Alaçatı Çarşısı ile Ankaralılara bir Ege kasabasında alışveriş yaparken hissettikleri samimi ve içten ortamı sunuyoruz. Yine Ankara’nın ilk Dört Mevsim Plajı’nda yer alan kumsallı havuzunda günün yorgunluğunu atabilecek ve spa merkezinde ilk kez ailelere özel olarak sunulan aile spa hizmeti ile enerjilerini tazeleyebilecekler. İstanbul’da Ege konseptli projelerimiz EgeBoyu ve EgeYakası daha önce büyük ilgiyle karşılanmıştı. Bu iki projede, 2 yılda yaklaşık yüzde 60 kazandırdık. Ege yaşam konseptinin en yenisi ve en büyüğünü şimdi Çankaya Oran’da inşa ediyoruz. İlklere imza atılan Ege Vadisi ile Ankara’ya 600 milyon TL daha yatırım sunan Sinpaş GYO, Ege Vadisi’ni tercih edenlere çok kazandırmaya hazırlanıyor" dedi.