EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Ege Vadisi’nde önce taşın, sonra öde!

Ankara’ya Ege’yi taşıyan Sinpaş Yapı Ege’nin en güzel manzarasından konut almak isteyenlere özel bir kampanya geliştirdi.

Sinpaş Yapı tarafından geliştirilen Ege vadisi’nde Ege yaşamının tüm güzellikleri sunulacak. Sinpaş Yapı bu ayrıcalıklı projeden konut sahibi olmak isteyenlere sadece yüzde 8 peşinatla evini seçme hakkı veriyor. Üstelik projeden konut satın alanlar taksit ödemelerini evlerine yerleştikten sonra yapıyor.

“Banka yok, kredi yok, vade farkı yok” diyen Sinpaş Yapı yıl bitmeden ev sahibi olmanın yolunu açıyor. Banka kredisiz, vade farkı olmadan oluşturulan taksitler sakinler konutlarına yerleştikten sonra başlıyor. Projeden daire satın alanlar konutlarına yerleşip yaşama başlamadan ödeme yapmıyorlar.

Sinpaş’ın banka kredisiz taksitli ödeme planı ile Ege hayallerinize siz de erişebileceksiniz. e Sinpaş, bu fırsatı kaçırmak istemeyenleri, Turan Güneş Bulvarı’ndaki satış ofisine bekliyor.

Yılın 365 günü, 4 mevsim plaj keyfi yaşanacak

Havası, toprağı ve kokusuyla Ankara’da Ege havası estiren Ege Vadisi’nde asansörle aşağıya indiğinizde karşınıza Alaçatı Çarşısı çıkıyor. Ege’nin tadına doyulmaz lezzetlerini sunan şirin kafeleri, taş sokağı, masmavi tenteli dükkanları ve güleryüzlü esnafıyla Alaçatı Çarşısı’nın müdavimi olacaksınız.

Ege kumsalları ve yılın 365 günü keyfini çıkarabileceğiniz 4 mevsim plajı ile her an kendinizi Ege’de hissedeceksiniz. Gün ışığını içine alan Ankara’nın 60 metrelik en uzun kumsallı havuzu, 365 gün yüzme keyfi, ilk aile SPA’sı ve wellness center ile keyifli bir yaşamın adresi olacak.

Ege Vadisi’ndeki donatılar çocuklara çok mutlu edecek

Ege Vadisi, özel donatıları ile çocukları da çok mutlu edecek. Ege kumlarında güzel vakit geçiren çocuklar, Ege kıyılarından getirilen deniz kabukları ile oynamanın ayrıcalığını yaşayacak. Ege Vadisi’ndeki parklar, bahçeler, spor alanları, trafiğe kapalı oyun ve aktivite meydanları da, çocuklara kaliteli ve eğlenceli anlar yaşatacak.

Ödül sahibi geniş ve ferah alanlarda yaşam ayrıcalığı sunuluyor

Ege Vadisi’nin örnek evi, uluslararası alanda ‘En İyi İç Dekorasyon’ ödülü aldı. Ege Vadisi sakinleri, Ankara’nın en ferah evleri ve geniş balkonları ile muhteşem şehir ve göl manzarasının keyfini çıkaracak.

Ankara’yı 360 derecelik açıyla gören benzersiz bir manzara deneyimi

Ege Vadisi’nin prestijli binası Ege Residence’ın üst katındaki Roof Lounge’ta Ankara’nın göz alan manzarasına hakim olacak, Başkent’i 180 metreden 360 derecelik açıyla seyretmeye doyamayacaksınız.

Ege Vadisi sakinleri, Garden Lounge’da sevdikleriyle bir araya gelecek, BBQ alanında lezzetli yiyecekleri tadacak. Winter Lounge’da ise eşsiz manzara eşliğinde misafirlerini ağırlayacak, doğum günü gibi unutulmaz kutlamalarını düzenleyebilecek.

Ege konsepti çok kazandıran bir yatırım

Sinpaş GYO’nun Ege konseptli projeleri, çok kazandıran bir yatırım olma ayrıcalığına da sahip. Sinpaş GYO’nun İstanbul’da geliştirdiği EgeBoyu 6 yılda yüzde 130, EgeYakası ise 3 yılda yüzde 75 kazandırdı. Şimdi Ankara’nın en kıymetli noktasındaki Ege Vadisi, Ege keyfini 3.760 TL’den başlayan taksitlerle çıkarmanız için sizi bekliyor.