Keleş Center Airport
3 Ay Sonra Teslim
Keleş Center Airport İstanbul Avrupa / Küçükçekmece 440.000 TL - 1.400.000 TL Proje Detayı
Nef Çamlıtepe
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Çamlıtepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Babacan Port Royal
Hemen Teslim
Babacan Port Royal İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

Ege Vadisi'nde fiyatlar 369 bin 250 TL'den başlıyor

Sinpaş GYO'nun Ege havasını Ankaralılarla buluşturmak amacıyla inşa ettiği Ege Vadisi projesinde avantajlı fiyatlar ve uygun ödeme koşullarıyla daire sahibi olmak mümkün.

Üç farklı yaşam konseptinin sunulduğu Ege Vadisi, Çankaya Oran'da yükseliyor. Hem yaşam hem de yatırım amacıyla daire sahibi olmak isteyenlere hitap eden projeden hiç peşinat ödemeden, banka kredisiz, 50 ay vade ile ya da 0,70 vade avantajı ve 120 ay ile kolayca gayrimenkul satın alınabiliyor. Ege Vadisi’nde fiyatlar 369 bin 250 TL’den başlıyor.

"Ege yaşam konseptli projelerimiz yüzde 60 kazandırdı"

Proje hakkında konuşan Sinpaş GYO’nun Genel Müdürü Seba Gacemer, şunları söyledi: "Sinpaş GYO’nun en büyük Ege yaşam konseptli projesi Ege Vadisi’ni Ankaralılarla buluşturduk. Mimarisi, rengârenk bitki örtüsü ve kendine özgü ruhuyla Ege, herkesin ortak hayalidir. İstanbul’dan sonra Ege Vadisi ile bu hayali Ankara’da da gerçeğe dönüştürüyoruz. Ankara’nın ilk Alaçatı Çarşısı ile Ankaralılara bir Ege kasabasında alışveriş yaparken hissettikleri samimi ve içten ortamı sunuyoruz. Yine Ankara’nın ilk Dört Mevsim Plajı’nda yer alan kumsallı havuzunda günün yorgunluğunu atabilecek ve spa merkezinde ilk kez ailelere özel olarak sunulan aile spa hizmeti ile enerjilerini tazeleyebilecekler. İstanbul’da Ege konseptli projelerimiz EgeBoyu ve EgeYakası daha önce büyük ilgiyle karşılanmıştı. Bu iki projede, 2 yılda yaklaşık yüzde 60 kazandırdık. Ege yaşam konseptinin en yenisi ve en büyüğünü şimdi Çankaya Oran’da inşa ediyoruz. İlklere imza atılan Ege Vadisi ile Ankara’ya 600 milyon TL daha yatırım sunan Sinpaş GYO, Ege Vadisi’ni tercih edenlere çok kazandırmaya hazırlanıyor" dedi.