EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Ege Vadisi, Ankara'nın en çok prim yapan projeleri arasında yerini aldı

Sinpaş GYO'nun EgeBoyu ve EgeYakası'ndan sonra Ankaralıların Ege hayalini gerçekleştirmek üzere hayata geçirdiği Ege Vadisi projesi yatırımcılara büyük fırsatlar sunuyor.

Sinpaş GYO'nun Çankaya'da hayata geçirdiği Ege Vadisi projesi yatırımcılarına yüksek prim vadediyor. Hem yaşam hem yatırım değeri isteyenlerin Ankara'daki ilk tercihleri arasıdna yer alan proje satışa sunulduğu günden bu yana yoğun ilgi görüyor. Şirket, 600 milyon TL'lik yatırımla hayata geçirdiği Ege Vadisi ile Ankaralıları başkent yoğunluğundan çıkarıp çok kısa süre içinde Ege’ye ulaştırmayı hedefliyor.

Satışların devam ettiği projede hiç peşinat ödemeden daire sahibi olmak mümkün. Yatırımcılara kişiye özel ödeme seçeneklerinin sunulduğu projede aylık 2 bin 385 bin TL'den başlayan taksitlerle kolayca daire satın alınabiliyor.

Örnek dairesine ödül geldi

Ege Vadisi iç dekorasyonu ile de büyük ilgi görüyor. Örnek dairelerde Ege konseptinde sıcak, samimi ve sade bir dekorasyon tarzı kullanıldı. Zaman içinde eskimiş izlenimi yaratan renk tonlarından ve Ege’nin pastel renklerinden oluşan geniş bir renk yelpazesi mevcut. Dairenin tasarımında, sıcak ve yumuşak renkli taş dokunun bej ve uçuk gri tonları, tüm ürün ve renk seçimlerine yansıtıldı.

Sinpaş GYO, Ege Vadisi için tasarladığı örnek dairesi ile gayrimenkul sektörü için uluslararası arenada önemli bir kuruluş olan EuropeanPropertyAwards (Avrupa Gayrimenkul Ödülleri) tarafından, Interior Design Show Home (En İyi İç Tasarım) ödülüne lâyık görüldü.