Altın Orman
2 Yıl Sonra Teslim
Altın Orman İzmir / Bornova Proje Detayı
Yedi Mavi
8 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detayı
Strada Bahçeşehir
6 Ay Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir 345.500 TL - 1.432.500 TL Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

Ege Nova Suite'de fiyatlar 230 bin TL'den başlıyor

Ersezgin İnşaat güvencesiyle İzmir Çiğli’de konumlandırılan Ege Nova Suite projesinde konut sahibi olmak isteyenlerin şartlarına uygun ödeme olanakları sunuluyor.

İzmir’in değerlenen lokasyonlarından Çiğli’de hayata geçirilen Ege Nova Suite konut projesinde büyüklükleri 61 metrekare ile 75 metrekare arasında değişiklik gösteren dairelere yer veriliyor.

3 bin 118 metrekare alan üzerinde yaşama kazandırılan projede konutların tamamı 1+1 ve 2+1 tipinde tasarlandı. Projede yer alan dairelerden birine sahip olmak isteyenler banka kredisi kullanarak hayallerini gerçeğe dönüştürebiliyor.

Sunduğu zengin sosyal olanaklar ile dikkatlerden kaçmayan projede kişiye özel ödeme planları da sunuluyor. Projede kira gelirlerinin ise bin 400 TL’den başlangıç göstermesi ve bin 800 TL’ye kadar yükselmesi bekleniyor.

3 bin 118 metrekare alan üzerinde inşa edilen Ersezgin İnşaat projesi Ege Nova Suite’de 1+1 ve 2+1 konseptinde tasarlanmış büyüklükleri 61-75 metrekare aralığında değişen toplam 124 adet konut bulunuyor.

Teslimlerin Aralık 2018’de gerçekleştirilmesi planlanan projenin tamamlanmasının ardından alıcısına yüzde 30 oranında prim kazandırması bekleniyor. Sunduğu sosyal olanaklar ile hem oturumcuyu hem de yatırımcıyı cezbetmeyi başaran projede sakinlerin her türlü ihtiyaçları düşünüldü. Keyifli ve sosyal bir yaşam alanı sunulan projede hem kapalı hem de açık iki adet otopark bulunuyor.

En düşük konut fiyatının 230 bin TL olarak belirlendiği Ersezgin İnşaat Ege Nova Suite projesinde en yüksek konut bedeli ise 295 bin TL olarak belirlendi.

Sağladığı sosyal olanaklar ile lüks ve konfor dolu bir yaşam alanı vaat eden projenin yatırımcısına yüzde 30 prim kazandırması ve yüksek kira geliri sağlaması bekleniyor. Ege Nova Suite konut projesinde anahtar teslimlerinin ise Aralık 2019 tarihinde gerçekleştirilmesi hedefleniyor.

Ege Nova Suite projesinin sosyal olanakları ise şöyle:

  • Açık yüzme havuzu
  • Çocuk oyun alanları
  • Sauna
  • Türk hamamı
  • Fitness merkezi
  • Açık otopark
  • Kapalı otopark
  • Masa tenisi
  • Bilardo