EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Egal İstanbul'da teslimler Nisan 2018'de başlayacak

Egal İnşaat tarafından Ataşehir'de yükselen Egal İstanbul projesinde satışlar tüm hızıyla devam ediyor. Projede fiyatlar 510 bin TL'den başlıyor.

İstanbul'un hızla değerlenen lokasyonlarından Ataşehir'de 5 bin 77 metrekareli arazi üzerinde konumlandırılan Egal İstanbul projesinde toplam 162 daireye yer veriliyor. Alanları 102 metrekare ile 135 metrekare arasında değişen 2+1 ve 3+1 tiplerinde dairelerin bulunduğu Egal İstanbul projesinde teslimlerin Nisan 2018'de başlaması planlanıyor.

Toplam 5 bloktan oluşan projede 2+1 daireler 510 bin TL ile 544 bin TL arasında, 3+1 daireler ise 550 bin TL ile 796 bin TL arasında değişen fiyatlarla yatırımcıya sunuluyor. Yüzde 5 lansman indirimiyle satışa sunulan projeden daire sahibi olmak isteyenlere 24 ay vade farksız taksit ya da teslimde ödeme avantajları sunuluyor.

Tamamlandığında yatırımcısına yüzde 35 oranında kar sağlayacağı öngörülen Egal İstanbul projesinin sosyal donatı alanları arasında çocuk oyun alanları, fitness merkezi, kapalı otopark ve yürüyüş pakruru bulunuyor. Proje hakkında ayrıntılı bilgi ve talep formuna www.egalistanbul.com adresinden erişilebiliyor.