EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Eftalya Vilları'nda 750 bin TL'ye 4+1 müstakil konut

Hatay’da yer alan Madenli Mahallesi’nde MCG İnşaat imzasıyla hayata kazandırılan Eftalya Villaları projesinde 2 farklı tip villa seçeneği yer alıyor.

Lüks konseptte tasarlanan MCG İnşaat Eftalya Villaları projesinde fiyatlar 750 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Hatay’ın 54 kilometre uzaklığında sektöre kazandırılan Eftalya Villaları MCG İnşaat tarafından 25 bin metrekare büyüklüğünde alan üzerinde inşa ediliyor. Lüks formatıyla büyük beğeni toplayan proje konumu itibariyle İskenderun’a yakın mesafede yer alıyor.

İki farklı tipte tasarlanan konut seçeneklerine yer verilen projede ikiz villa ve tek villa şeklinde müstakil konutlar yer alıyor. Projede yer alan konutların büyüklüğü ise 4+1 kat planında ve brüt 270 metrekare şeklinde dizayn ediliyor. Projede toplam 52 adet müstakil konut seçeneğine yer veriliyor.

FİYAT LİSTESİ

Denize sıfır konumu ile hem yatırımcıdan hem oturumcudan büyük ilgi gören lüks villa projesi aynı zamanda sunduğu cazip fiyatlarla da dikkat çekiyor. Projede yer alan müstakil konut fiyatları 750 bin TL’den başlangıç göstererek 1 milyon 200 bin TL’ye kadar yükseliyor.

KONUT BÜYÜKLÜKLERİ VE KAT PLANLARI

Brüt 270 metrekare kullanım alanına sahip olan 4+1 tipinde tasarlanmış ikiz ve tek villa seçenekleri denize hakim bir konumda yükseliyor. Deniz kenarında yükselen MCG İnşaat Eftalya Villaları projesinde tüketiciye geniş sosyal olanaklar ve lüks ayrıcalıklar sunuluyor.

ÖDEME PLANLARI VE TESLİM TARİHİ

Hatay ilinin en güzel konumlarından birinde inşa edilen projeden banka kredisi ile konut satın alınabiliyor. Yaşamın başladığı Eftalya Villaları konut projesinde yer alan müstakil villa seçenekleri hemen teslim edilebiliyor.

SOSYAL OLANAKLAR

Denize sıfır konumuyla dikkat çeken lüks konseptli projede tüketiciye sunulan sosyal olanaklar arasında ise; peyzajlı ortak yeşil alanlar, yürüme yolları, bisiklet parkuru, dinlenme alanları, 1 adet açık olimpik havuz, 1 adet açık yarı olimpik havuz, 2 adet çocuk havuzu, site, plajına alt geçit yolu ile bağlantı, plaj kafe, tekneler için yat barınağı, basketbol sahası, futbol sahası, tenis kortu, çocuklar için oyun parkı, açık otopark alanları, 7/24 güvenlik sistemleri yer alıyor.