EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Efsane Cuma’ya özel hepsiburada.com’da konut satışı yapılacak

Efsane Cuma gününe özel olarak hepsiburada.com’da Türkiye’de bir ilke imza atılarak konut satışı gerçekleştirilecek.

Türkiye’de bir e-ticaret sitesinde ilk kez konut satışı yapacak olan hepsiburada.com daha önceden satışını yapmadığı birçok ürüne de yine Efsane Cuma (Black Fiday) indirim günü etkinlikleri kapsamında satışa sunacak.

Son yıllarda gayrimenkul sektöründeki liderliğini kanıtlayan şirket Nef tarafından İstanbul Anadolu yakasının en hızlı gelişen lokasyonlarından bir tanesi olan Çekmeköy’de konumlandırılan projesi Nef Ormantepe’deki 3 adet 1+1 daire ilk olarak hepsiburada.com müşterilerine özel olarak e-ticaret platformu üzerinden satıa sunulacak.

Nef Ormantepe projesinde yer alan 3 adet 1+1 daire lansmana özel fiyatlarla hepsiburada.com üzerinden satışa çıkarılacak. Nef’in Çekmeköy’deki ilk projesi olan Nef Çamlıtepe’nin, 2 günde 497 adet konut satışıyla kırdığı rekorun ardından, ‘Efsane Cuma’ya özel olarak Nef Ormantepe’deki dairelerin de satışının çok kısa sürede tamamlanması ve Türk e-ticaret tarihinin en yüksek cirolu işleminin yaşanacağı tahmin ediliyor.

Hesaplanan verilere göre, Hepsiburada, geçen yıl ‘Efsane Cuma’da web sitesine 4 milyon kez ziyaret almış, cep telefonu uygulaması ise 2,5 milyon kez görüntülenmişti. Adet olarak en çok sağlık-güzellik kategorisinde sipariş alınırken, TL bazında en fazla harcama cep telefonları ve aksesuarları kategorisinde yapılmıştı.