Nef Ormantepe
2 Yıl Sonra Teslim
Nef Ormantepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Avenue İstanbul
2 Yıl Sonra Teslim
Avenue İstanbul İstanbul Avrupa / Büyükçekmece 443.000 TL - 1.100.000 TL Proje Detayı
Self İstanbul
1 Yıl Sonra Teslim
Self İstanbul İstanbul Avrupa / Esenyurt Proje Detayı
Sinpaş Finans Şehir
2 Yıl Sonra Teslim
Sinpaş Finans Şehir İstanbul Anadolu / Ümraniye 475.000 TL - 3.000.000 TL Proje Detayı

Efe Towers İş Kuleleri satışa çıktı

Öztimurlar İnşaat imzasıyla Bursa'da hayata geçirilen Efe Towers İş Kuleleri'nde satışlar düzenlenen basın toplantısının ardından başladı.

Bursa'da birçok önemli projeye imza atan Öztimurlar İnşaat'ın yeni projesi Efe Towers İş Kuleleri, Öztimurlar İnşaat Yönetim Kurulu Eş Başkanları Mesut Öztimur ve Murat Öztimur ile Yönetim Kurulu Vekili Kalyoncu tarafından düzenlenen lansmanla görücüye çıkarıldı.

Efe Towers İş Kuleleri hakkında bilgi veren Mehmet Kalyoncu, "Efe Towers, iki kuleden oluşuyor. Toplam kullanım alanı 30 bin metrekare olan binamızın her bir kulesinde 2 kapalı otopark katı, 1 bodrum katı, 1 mağaza katı ve üstlerde 16 ofis katı olmak üzere 98 ofis ve 8 mağaza bulunuyor" dedi.

Akıllı bina teknolojisiyle inşa edilen Efe Towers'ın sıklıkla rastlanılmayan detaylara sahip olduğunun altını çizen Kalyoncu, "Sağlamlık, Efe Towers'ın en başta gelen önemli özelliklerinden biri. Bina temelinde 240 adet 1 metre çapında, 17 metre derinliğinde fore kazık sistemi kullanıldı" dedi. Kalyoncu, diğer özellikleri hakkında şu bilgileri verdi:" Yüksek yapı olduğu için yangın yönetmeliklerine uyulmuş, yangın danışmanı gözetiminde UL listeli - FM onaylı ve EN standartları ön planda tutularak tüm tasarım yapıldı. Güvenlik için de iki kule girişi ve otopark girişlerinde kartlı geçiş uygulaması yapıldı. Her kullanıcı asansörlerde de bulunan kartlı sistemle yalnızca kartına tanımlanan kata ulaşım sağlayabiliyor" diye konuştu.